Fonksiyonel Boya | Sketchy Beyaz Tahta Boyası


Uygulandığı yüzeyleri yazı tahtasına dönüştürerek boardmarker tarzı kalemlerle yazı yazma imkanı sunan şeffaf iç cephe boyası.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Fonksiyonel Boya | Sketchy Beyaz Tahta Boyası ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Nippon Paint Sketchy hem iş hem ev ortamında kullanılabilir. Oturma odasından yatak odasına, toplantı alanından ofis veya okul gibi kamu binalarına kadar her ortama uygundur.

ÖZELLİKLERİ
Nippon Paint Sketchy ile pürüzsüz bir yüzeyi, yoğun kullanıma uygun yüksek kaliteli bir yazı tahtasına dönüştürebilirsiniz. Ürünün şeffaf yapısı sayesinde sadece beyaz renkli yazı alanları değil, duvarınız hangi renk ise üzerine Nippon Paint Sketchy uygulayarak o renkten yazı alanları elde edebilirsiniz.

SARFİYAT
Yüzey emiciliğine bağlı olarak 0,25 L ile tek katta ortalama 3,5-4 m² alan boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune yapılmalıdır.

DEPOLAMA
5 ila 35°C / 40 ila 75°F arası sıcaklıkta serin ve kuru bir yerde saklanırsa minimum 12 ay depolama süresi vardır. Direkt güneş ışığından uzak tutunuz ve ambalajı sıkıca kapatınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

AMBALAJ
0.25 L