Metal Asma Tavan Sistemleri

Marka: Deckon

Genişletilmiş metal asma tavanlar, açık yüzeyi ve transparan görüntüsü sayesinde ışıklandırma ve hava sirkülasyonu açısından alana değer katan bir tavan elemanı olarak kullanılır. Yarı geçirgen bir yüzey ile asma tavan boşluğunda bulunan elektrik ve mekanik tesisat elemanlarına bir örtü vazifesi görmektedir. Metalin istenildiği gibi eğilip bükülebilen yapısı ile tasarımcılara sınırsız olanaklar sunmaktadır. Sadece asma tavan elemanı olarak değil, cephe tasarımlarının da önemli bir unsuru olarak kullanılabilir. Farklı mesh ölçüleri ile birbirinden farklı görüntüler elde edilebilmektedir. Mimari meshler, gelecekte bina içi ve dışı tasarımlarda önde gelen tercihlerden biri olacaktır.


Metal Asma Tavan fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Metal Asma Tavan teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Asma tavan Metal asma tavan Paslanmaz çelik asma tavan Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Kamu binaları, bankalar, havaalanları, hastaneler, otel, ofis, üniversite ve okul binaları, spor salonları, yüzme havuzları, alışveriş merkezleri, metro ve tren istasyonları

2Teknik Özellikler

0,5-6 mm alüminyum, dkp sac veya paslanmaz çelik
Genişlik (maks.): 1500 mm
Uzunluk: İsteğe göre üretim
Taşıyıcı sistem: Hook-on, gizli taşıyıcı

3Kalite Garanti Belgeleri

TSE, CE