PeliExterior Kompakt Dış Cephe Paneli


PeliExterior Dış Cephe Kompakt Laminatları ISO 9001 TÜV SÜD garantisiyle ve yüksek basınçlı harici laminat uygulamaları standardı olan EN 438-6/7'ye uygun olarak üretilmektedir. PeliExterior kirlenmeyen ve bakteri tutmayan, solmaya dayanıklı ve nano teknolojik bir yüzeye sahiptir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya PeliExterior Kompakt Dış Cephe Paneli ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Konut, işyerleri, iş merkezleri, bankalar, kamu binaları, spor salonları, stadyumlar, havaalanları ve hastaneler gibi yapıların her türlü dış cephe kaplaması ve balkon kaplaması olarak kullanılır.

Peliexterior yüzeylerindeki özel UV filmle mevsimsel her türlü yağış ve güneş etkilerine azami dayanıklıdır. Bu alanda daha yoğun iklim şartlarına dayanıklı iki önemli ürünü üreterek, Peliexterior EDS ve Peliexterior EDF, her türlü talebe cevap vermektedir. Peliexterior EDS yoğun iklim şartlarının dış cephe kaplama ihtiyacını karşılarken, Peliexterior EDF ise yoğun iklim şartlarının ve yangına dayanım istenen yerlerin çözüm ürünüdür.

• Kalınlık aralığı: 4-6-8-10 mm
• Ebatları: 1300x2800 mm
• Tehlikeli madde içermez, çevre dostu

İstenildiği takdirde doğru uygulamanın yapılabilmesi için resmi kurumlara ve firmalara şartname desteği verilebilir.

Peliexterior üretimi ISO 9001:2008 güvencesi ile EN 438-6 standardına (dış mekan sınıfı sıkı lamine levhalar standardı) uygun olarak üretilmektedir. Peliexterior yangına karşı güçlendirilmiş yapısıyla yangına tepki sınıflandırma testlerinden (EN 13501-1) başarıyla geçerek yanmaya karşı sınıfında en yüksek mukavemeti, B s1 do / EGF derecesi olarak göstermiştir. Ayrıca EN 438-7 standardının güvenlik, sağlık ve çevre gereklerini AOC - level 3 CE işaretlemesiyle karşılamaktadır.