Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Kalesinterflex/Marbles

Marka: Kalebodur

3 mm kalınlığı ile dünyanın en ince porselen karosunu üreten Kalebodur; Calacatta, Zebrino, Travertino, Crema Marfil, Pulpis ve Mocha Perla gibi dünyaca bilinen mermerleri Kalesinterflex Marbles serisinin 100x300 cm ebadındaki karolara uyarlıyor. Doğal mermerin aranan özellikleri olarak gördüğümüz satensi dokunuş, değişim ve derinliği aynı şekilde hissettiren Marbles serisi, antibakteriyel, kolay temizlenebilir ve yüzeyde yerleşik fotokatalitik özellikleri sayesinde kendi kendini temizler. Marbles serisi, üretim teknolojisinin hayata geçirdiği inceliğin yanısıra, mermerden daha hafif olduğu halde daha güçlüdür ve gerek iç mekânda gerekse dış mekânda hijyenin gerekli olduğu yer ve duvar uygulamalarında tasarımcılara mermerin tüm ihtişamını sunuyor.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Kalesinterflex/Marbles ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Seramik duvar kaplaması Duvar kaplaması
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Lüks konut, konut, iş merkezi, alışveriş merkezi, otel, restoran, kafe, dış cepheler

2Teknik Özellikler

Renkler: Limestone, calacatta, zebrino, travertino classico, travertino noce, crema marfil, pulpis ve mocha perla
Ebat: 100x300, 50x300, 100x100, 50x50, 50x100 cm

3Kalite Garanti Belgeleri

TS EN 14411/ANNEX L BIII GL

Diğer Ürünler