Marazzi Porselen Plaka Koleksiyonları


Marazzi stil ve zevklerin güçlü yansımalarını, yüksek teknolojiyi ve yaratıcı gücünü kullanarak ürünlerine yansıtan, yüksek güvenilirlik ve dayanıklılık kriterlerine sahip, seçkin koleksiyonlarını tüm dünyaya sunan köklü bir markadır. 1935 yılında İtalyan tarzını kalite harmanlayarak yansıtmak üzere dünya markası hedefiyle kurulan Marazzi, bugün 140'dan fazla ülkede tarzını yansıtan seramik sektörünün yüksek değerli markalarından biridir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Marazzi Porselen Plaka Koleksiyonları ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Porselen plakalar hem iç hem dış alanda güvenle kullanabilmeniz için özel olarak üretilmiş ve yüksek teknik kriterleri karşıladığı sertifikasyonlarla kanıtlanmıştır. Büyük plakalar olarak sunulması büyük desenler oluşturma avantajı sunarken, aynı zamanda montajda da kolaylık sunar. İç ve dış alanda kullanılabilir oluşu mekanının tümünde devamlılığını koruyan bir konsept yaratabilmenizi sağlar. Uzun yıllar temaslara ve koşullara rağmen ilk günkü kalite standartlarıyla, güçlü dayanıklılık performansıyla stilinizin kalıcılığını temin eder.

• DESENLER: Zengin tasarım ve desenleriyle, stil ve teknik performansın kaliteli harmanını sunan Marazzi, mekan ve fonksiyonel olarak sınırların dışına çıkan özel çözümler yaratmak için uygundur.
• BOYUTLAR: Çok çeşitli boyutlar ve yeniden boyutlandırılabilme opsiyonlarıyla, fiziksel sınırların önemini ortadan kaldırarak, mekanların ve eşyaların dizaynında fark yaratan zengin kullanım seçenekleri sunar.
• SÜREKLİLİK: İç ve dış mekanlarda, yatay ve dikey düz yüzeylerde kesintisiz görsel efektlerin oluşmasını sağlarken, özel yapım, orijinal, sıradışı kompozisyonlar oluşturabilme olanağı sunar.
• Farklı dokular, yüzeyler ve renkler ile gelen geniş ürün yelpazesiyle, yaşam alanlarını tasarlarken ilham verecek, Marazzi Koleksiyonları:
- Concrete Look
- Grande Stone Look
- Marble Look
- Metal Look
- Solid Color