Alligator ELF Premium Silk

Marka: ALLIGATOR

Alligator ELF Premium Silk; çevre ve insan sağlığına duyarlı, formaldehit, koruyucu (biyosit) ve uçucu/yarı uçucu organik bileşikleri (VOC / sVOC) içermeyen, GreenGuard Gold sertifikalı özel olarak geliştirilmiş hibrid bağlayıcı ihtiva eden ipeksi mat bir iç cephe boyasıdır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Alligator ELF Premium Silk ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Boya Hidrofobik dış cephe boyası İç yüzey boyası Sedefli boya Dekoratif boya Ahşap boyası
1Uygulama Alanları

İç cephelerde kullanılır.

2Teknik Özellikler

Alligator ELF Premium Silk Matt, hibrid bağlayıcı teknolojisi ile güçlendirilmiş, yüksek dayanımlı ipeksi mat iç cephe boyasıdır. İpeksi mat dokusu ışığı yansıtarak ortamda ferahlık hissi uyandırır. Dış koşullara karşı artırılmış sürtünme direnci sayesinde sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Örtücülüğü yüksektir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Uygulama esnasında yayılma gücü sayesinde işçilik tasarrufu sağlar. Formaldehit, koruyucu (biyosit) ve uçucu/yarı uçucu organik bileşikleri (VOC / sVOC) içermez ; çevre ve insan sağlığına duyarlıdır.

SARFİYAT : Yüzey düzgünlüğüne ve emiciliğine bağlı olarak 1litre ile tek katta ortalama 13-18 m² yer boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışılması yapılmalıdır.

DEPOLAMA: Açılmamış ambalajında, serin ve kuru yerde dondan, direkt güneş ışığından korunarak 3 yıl saklanabilir. Ambalajın kapağını kullanımdan hemen sonra hava almayacak şekilde kapatınız.

AMBALAJ: 13,5 L, 2.5 L

3Kalite Garanti Belgeleri

GREENGUARD GOLD LEED V.4
Bu ürün TS EN ISO 9001, TS EN ISO 14001, TS 18001, TS EN ISO 50001, TS ISO 10002 standartları uygunluk belgesine sahip Betek A.Ş. tarafından üretilmektedir.