Epoksi Yer Kaplaması

Marka:

Epoksi maddesi suya, asitlere ve alkaliye karşı direnç gösteren, zamanla bu gösterdiği direnci yitirmeyen, yapıştırıcı özlü bir kimyasal reçinedir. Cam veya karbon elyaf ile epoksi birlikteliği mükemmel mekanik dayanıklılığa sahiptir. Bu yüzden uzay ve havacılık teknolojilerinde ve denizcilik alanında çok kullanılır. Genellikle iki bileşenli olan epoksiler, diğer termoset plastikler gibi belli süre sonra sıvı halden katı hale geçer ve bir iki hafta içinde kürlenerek nihai sertliğe ulaşır. Epoksi, inşaat alanında da çok yaygın olarak kullanılan bir malzemedir. Epoksi, ayrıca boya veya astar olarak da uygulanmaktadır.


Endüstriyel Zemin Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Endüstriyel Zemin Kaplaması teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Epoksi esaslı boya Epoksi yer kaplaması
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Tekstil fabrikaları, gıda endüstrisi, ilaç fabrikaları, otomobil servisleri, petrokimya tesisleri, matbaalar, laboratuarlar, şişeleme ve dolum tesisleri, hastaneler, uçak hangarları, lastik fabrikaları, depolar, antrepolar, TV stüdyoları, eletronik montaj alanları, plastik sanayi, yemek fabrikaları, teras kaplamaları

2Teknik Özellikler

Elektriksel iletkenlik: ~10¹² Ω
Isı iletişim katsayısı: ~0,3 kcal/mh ºC
Aşınma direnci: ~6 cm³/50 cm²
Gerilme direnci: 37N/mm²
Sıkıştırma direnci: 72N/mm²

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO, CE, ITF

4Referanslar

İstinyepark AVM
Beşiktaş Denizcilik
Kadıköy Şifa Hastanesi
Göztepe Kardiyoloji Merkezi
Memorial Hastanesi