Zemin ve Duvar Kaplamaları

Marka: Mintepox, Serenade, Sika, Ardex, Remmers, Alsecco, Epokim

Epozem zemin ve duvar kaplamaları ile her türlü kullanım alanında hem teknik hem de estetik olarak en doğru sonuca en kısa süre içerisinde ulaşmak mümkündür. Epozem; mimari tasarımların ulaşılması zor olan detaylarının çözümünden; ağır endüstriyel koşullara dayanıklı zeminlerin çok kısa süre içerisinde elde edilmesine kadar uzmanlık gerektiren tüm ihtiyaçların giderilmesinde ileri teknolojik altyapısının yardımı ve geniş hizmet paleti ile cevap verebilmektedir.


Endüstriyel Zemin Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Endüstriyel Zemin Kaplaması teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Antibakteriyel yer kaplaması Endüstriyel yer kaplaması Hijyenik yer kaplaması Epoksi yer kaplaması Yer kaplaması Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Her tür sanayi tesisleri, otoparklar, evler, depolar, ofisler, mağazalar ve benzeri estetik, kimyasal ve mekanik etkilere dayanım, kaymazlık, eksizlik, geçirimsizlik, aşınmazlık ve kolay temizlik istenen her yerde uygulanmaktadır.

2Teknik Özellikler

Kimyasal, mekanik, agresif etkilere dayanıklıdır.
Hijyenik, anti bakteriyel özelliklere sahiptir.
Tozumaz ve kolay yenilenebilir.
Uzun ömürlüdür.
İnsan sağlığına zararlı hiçbir katkı içermez
Kısa sürede uygulanabilir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2000, ISO 14001, ISO 18001