Epoksi Zemin Kaplamaları

Marka: digALPA, chorfix

Özel olarak formüle edilmiş solventsiz epoksi reçine ve sertleştirici karışımından oluşmuş iki bileşenli bir kaplamadır. Bakteri oluşumuna ve üremesine uygun değildir. Çevreci ve sağlığa zarar vermeyen bir kaplama malzemesidir. Tozuma yapmaz, bu nedenle toza duyarlı ortamlar için idealdir. Kolay temizlenir. Dekoratif uygulamalarda geniş renk yelpazesine sahiptir. Yağ ve kimyasallara karşı dirençlidir. Yüksek yük dayanımına sahiptir. Yüzey özellikleri ve çalışma prensiplerine göre değişik özellikli olan türleri mevcuttur.


Endüstriyel Zemin Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Endüstriyel Zemin Kaplaması teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Endüstriyel boya Epoksi esaslı boya Epoksi yer kaplaması Yer kaplaması Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Yoğun yaya ve araç trafiği olan alanlar, et ve süt üretim tesisleri, gıda ve içecek alanları, soğukhava depolama tesisleri, kimya ve ilaç sanayi, labarotuarlar, hastahaneler, okullar, alışveriş merkezleri, süpermarketler, sanayi tesisleri, otoparklar, arıtma tesisleri, tv stüdyoları, havaalanları, elektrik santralleri, montaj ve üretim tesisleri, ofisler, mağazalar, oteller

2Teknik Özellikler

Solvent ve fenol içermez.
Hijyenik ve antibakteriyel
Çevreye duyarlı
Çatlama ve kırılma yapmaz, kolay aşınmaz.
Sürtünmeye ve aşınmaya karşı dayanıklı yüzeyler oluşturur.
Kimyasal ve mekanik mukavemeti artırır.
Uygulama kolaylığı ve kısa sürede uygulama özelliği vardır.
Cam veya karbon elyafı ile epoksi kombinasyonu mükemmel bir mekanik dayanıklılık sağlar.
Su, asit ve alkali direnci mükemmeldir ve zamanla direnç özelliğini yitirmez.

3Kalite Garanti Belgeleri

TS EN ISO 9001:2008, CE