Dış Cephe Boyası/Exelans Turbo

Marka: Polisan Boya

Su bazlı, %100 saf akrilik bağlayıcı esaslı, mükemmel kapatıcılık veren, yarımat, düşük kirlenme eğilimli ve uzun ömürlü dış cephe boyasıdır. Yüzeyde kendiliğinden kolayca yayılma özelliğiyle sürüm rahatlığı ve uygulama kolaylığı açısından benzersiz konfor yaratır. Güneş ışınlarının boya filmini deforme etmesini önleyerek uzun süreli kullanıma olanak verir. Yüksek alkali direncine sahip olması nedeni ile rutubetli hava koşullarına, neme ve tuzlu suya karşı dayanıklıdır. Her mevsim uygulanabilir. Güneş ışınlarının boya filmini deforme etmesini ve renk değiştirmesini önleyerek uzun süreli kullanıma olanak verir.


Dış Yüzey Boyaları (selülozik, sentetik, su bazlı, kireç bazlı) fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Dış Yüzey Boyaları (selülozik, sentetik, su bazlı, kireç bazlı) teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Boya Dış cephe boyası Su bazlı boya
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

İnşaat grubu, dış cephe

2Teknik Özellikler

%100 saf akrilik esaslıdır.
Yüksek alkali direncine sahiptir.
Renk solmasına, yağış, nem ve deniz kıyısındaki tuzlu neme karşı dayanıklıdır.
Güneş ışınlarının boya filmini deforme etmesine dirençlidir.
Dört mevsim uygulanabilir.

3Kalite Garanti Belgeleri

TS 7847, TS EN ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemleri, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemleri