Dış Cephe | Neon Silk Dış Cephe Boyası


%100 saf akrilik yapıda, yüksek renk dayanımı ve su iticiliğine sahip, ipek mat parlaklığında yapı son kat dış cephe boyasıdır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Dış Cephe | Neon Silk Dış Cephe Boyası ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Nippon Paint Neon Silk, brüt beton, akrilik esaslı yüzeyler ve rengini kaybetmiş kendini taşıyabilen (sağlam yüzey) eski boyalı terasit tipi yüzeyler üzerine kullanılır.

ÖZELLİKLERİ
Nippon Paint Neon Silk in özel pigment ve bağlayıcı sistemi sayesinde, canlı organik renkler, inorganik renkler gibi solmaya karşı yüksek düzeyde direnç gösterirler. Silikon modifiyeli bağlayıcı sistemi ile yüksek UV direnci sağlanarak, renklerin ve parlaklığın uzun süre kalıcı olması sağlanır. Nippon Paint Neon Silk ayrıca özel formülü sayesinde, özellikle diğer dış cephe boyalarına göre daha yüksek performans sunar. Yüksek oranda bağlayıcı içerdiğinden CO2 (karbondioksit) bariyeri oluşturur ve özellikle brüt beton yüzeylerde güvenle kullanılır.


Nippon Paint Neon Silk ile ipek mat parlaklığında yüzeyler elde edilir. Bu sağlanan optimum parlaklık sayesinde renkler daha canlı, yüzeyler daha estetik durur. Nippon Paint Neon Silk hem uygulama açısından ustalara rahatlık sağlar hem de boyama işlemi tamamlandıktan sonra dış cephelerde zarif bir doku oluşturur. Nippon Paint Neon Silk, CO2 geçirimsizliği sayesinde yapı içerisinde korozyonu engeller, betonu korur, dışarıdan gelen suyu bünyesine almaz. Nippon Paint Neon Silk ihtiva ettiği teknoloji sayesinde, boyanın yüzey ile tamamen paralel bir şekilde esnemesini sağlar, yüzeydeki muhtemel oluşabilecek gözle görülemeyen mikro çatlakların oluşumuna engel olur. Özel yapısı sayesinde duvardaki nem dışarı atılır ve böylece boyanın dökülmesi engellenmiş olur. Ağır iklim şartlarına karşı geliştirilen formülasyonu sayesinde boya yüzeyle tamamen bütünleşir ve uzun yıllar dayanıklı kalır. Uygulandığı yüzeylerdeki yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar. Uygulama sırasında sıçrama ve damlama yapmaz.

SARFİYAT
Uygulama yapılacak yüzeyin cinsine, emiciliğine ve yapısına göre 1 Litre ile tek katta, 6-10 m² arasında alan boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

DEPOLAMA
Açılmamış ambalajında, serin ve kuru yerde dondan, direkt güneş ışığından korunarak 3 yıl saklanabilir. Ambalajın kapağını kullanımdan hemen sonra hava almayacak şekilde kapatınız.

AMBALAJ
13.5 L, 2.5 L, 1.25 L