Dış Cephe | Neon Elastic Texture Cephe Kaplaması


%100 saf akrilik yapıda, yüksek renk dayanımı ve parlaklığa sahip, tekstür verilebilen, esnek su bazlı dış cephe boyasıdır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Dış Cephe | Neon Elastic Texture Cephe Kaplaması ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Nippon Paint Neon Elastic Texture, brüt beton, betopan tarzı yüzeyler, akrilik esaslı yüzeyler (sıva ve kaplamalar), çimento esaslı yüzeyler, sıva ve kaplamalar) ve rengini kaybetmiş kendini taşıyabilen (sağlam yüzey) eski boyalı ve terasit tipi yüzeyler üzerine kullanılır.

ÖZELLİKLERİ
Nippon Paint Neon Elastic Texture Elastik Grenli Dış Cephe Kaplaması kullanılan silikon modifiye bağlayıcı teknololojisi sayesinde yüzeydeki kılcal çatlakları kapatır ve çatlakların tekrar yüzeye çıkmasını önler. Yüksek UV dayanımı sağlayarak renklerin ve parlaklığın uzun süre kalıcı olmasını sağlar. Özel formülü sayesinde özellikle diğer dış cephe boyalarına göre daha yüksek performans göstererek CO2 bariyeri oluşturur. 0,5 mm ye kadar kılcal çatlakları köprüler.

SARFİYAT
Grenli olarak yapılacak uygulamalarda uygulama yapılacak yüzeyin cinsine, emiciliğine ve yapısına göre 1 Litre ile 1.5-3 m² arasında alan boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.


Düz boya olarak uygulanacak ise uygulama yapılacak yüzeyin cinsine, emiciliğine ve yapısına göre 1 Litre ile tek katta, 5-9 m² arasında alan boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

DEPOLAMA
Açılmamış ambalajında, serin ve kuru yerde dondan, direkt güneş ışığından korunarak 3 yıl saklanabilir. Ambalajın kapağını kullanımdan hemen sonra hava almayacak şekilde kapatınız.

AMBALAJ
13.5 L, 2.5 L,1.25 L