Dış Cephe | Neon Dış Cephe Boyası


%100 saf akrilik yapıda, yüksek renk dayanımı ve su iticiliğine sahip, mat parlaklıkta yapı son kat dış cephe boyasıdır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Dış Cephe | Neon Dış Cephe Boyası ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Sıva, serpme sıva, tarak mozaik, silme mozaik, beton, brüt beton, betopan, mdf, osb, rengini kaybetmiş kendini taşıyabilen eski boyalı, terasit tipi yüzeylere uygulanabilir.

ÖZELLİKLERİ
Yeni geliştirilen silikon katkılı saf akrilik yapısı sayesinde, yüksek UV direncine sahiptir. Sağladığı UV direnci ile renklerin uzun süre canlı kalmasını sağlar Uygulandığı yüzeylere üstün aderans (yapışma) gücüyle çok iyi tutunur. Atmosfer koşullarına, kirliliğe, güneş ışınlarına dayanıklıdır. Uygulandığı yüzeylere yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar. Nefes alma özelliği sayesinde yüzeyde oluşan nemin dışarı çıkabilmesini sağlar.

SARFİYAT
Uygulama yapılacak yüzeyin cinsine, emiciliğine ve yapısına göre 1 Litre ile tek katta, 6-10 m² arasında alan boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

DEPOLAMA
Açılmamış ambalajında, serin ve kuru yerde dondan, direkt güneş ışığından korunarak 3 yıl saklanabilir. Ambalajın kapağını kullanımdan hemen sonra hava almayacak şekilde kapatınız.

AMBALAJ
13.5 L, 2.5 L, 1.25 L