Dış Cephe Boyası/Cosmos-Exteriorsil Extra

Marka: COSMOS

Silikon emülsiyon katkılı, akrilik kopolimer esaslı,yüksek performanslı, mat yapı son kat boyasıdır. Çok yüksek su iticiliğine, su buharı, CO² geçirgenliğine ve alkali direncine sahiptir. Bu özelliklerinden ötürü yüksek binalarda, asit buharının yoğun olduğu sanayi alanlarında, deniz, göl ve nehir kenarı gibi tuzlu su buharlarının yoğun olduğu alanlardaki binalarda güvenle kullanılır. Yüksek nefes alma özelliğine sahip olduğu için ısı yalıtım sistemleri üzerine özellikle önerilir.Yaşam ömrü uzundur. Kokusuzdur. Renkleri solmaz.


Dış Yüzey Boyaları (selülozik, sentetik, su bazlı, kireç bazlı) fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Dış Yüzey Boyaları (selülozik, sentetik, su bazlı, kireç bazlı) teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Boya Dış cephe boyası Silikon esaslı boya İç duvar boyası Dekoratif boya
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Binaların dış cephelerinde sıva, briket, gazbeton, brütbeton ,çimento esaslı levhalar ve benzeri yüzeylerde kullanılır.

2Teknik Özellikler

Çok yüksek su iticiliğine, su buharı, CO² geçirgenliğine ve alkali direncine sahiptir. Bu özelliklerinden ötürü yüksek binalarda, asit buharının yoğun olduğu sanayi alanlarında, deniz, göl ve nehir kenarı gibi tuzlu su buharlarının yoğun olduğu alanlardaki binalarda güvenle kullanılır. Yüksek nefes alma özelliğine sahip olduğu için ısı yalıtım sistemleri üzerine özellikle önerilir. Yaşam ömrü uzundur. Kokusuzdur. Renkleri solmaz.

Uygulama Şekli
Eski boyalı yüzeylerin gerekli zemin hazırlığı yapıldıktan sonra, yeni boyanacak yüzeylerin ise mutlaka COSMOS PRIMER-SİL DOLGULU veya COSMOS EXTERIORSİL PRIMER CLEAR astar ile astarlanması gerekir. Temiz su ile % 5-10 oranında inceltilerek 2 kat olarak uygulanır.

Kuruma Süresi
23 ± 2°C sıcaklıkta 1-2 saatte kurur, 24 saatte sertleşir.

Boyanabilen Alan
Yüzeye bağlı olarak 2 katta 0,130-0,250 lt ile 1 m² alan boyanır.

3Kalite Garanti Belgeleri

TSE, TS EN ISO 9001:2008