3 Boyutlu Duvar Paneli

Marka:

3 boyutlu duvar panelleri, bambu bitkilerinin liflerden üretilir ve herhangi bir sentetik malzeme içermez. 3 boyutlu duvar panelleri hafif olduğundan nakliyesi ve uygulaması çok kolaydır. 3 boyutlu duvar panelleri, düzgün olması şartıyla her türlü duvar yüzeyine uygulanabilir.


Dekoratif Duvar Kaplaması (Mantar, sentetik deri, dokuma, vb.) fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Dekoratif Duvar Kaplaması (Mantar, sentetik deri, dokuma, vb.) teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Dekoratif panel 3 boyutlu duvar paneli Dekoratif duvar kaplaması Dekoratif duvar paneli Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

İç duvarlar

2Teknik Özellikler

3 boyutlu duvar panelleri beyaz renklidir.
Uygulama sonrasında, duvar istenilen renge veya renklere boyanabilir.
1 adet dalga modeline ait panelin ölçüsü 60x60 cm’dir.
3B DUVAR panelleri çok hafif olduğundan nakliyesi ve uygulaması çok kolaydır. Panel ağırlıkları modele göre değişmekte olup, 1 adet panelin ağırlığı yaklaşık olarak 150-250 gram arasındadır. (1 metrekare kaplama ağırlığı yaklaşık olarak 600-1000 gram arasında hesaplanabilir.)
3B DUVAR panelleri, düzgün olması şartıyla her türlü duvar yüzeyine uygulanabilir. (Kara sıva, alçı sıva, alçı panel, ahşap yüzey, cam yüzey, metal yüzey, vs.) Burada dikkat edilmesi gereken tek husus, uygulamanın yapılacağı yüzeye uygun yapıştırıcının kullanılmasıdır.
3B DUVAR panelleri, nefes alan ürün olup, suya ve rutubete karşı dayanıklıdır. Rutubet alan yüzeylere kaplanabilir.
3B DUVAR panelleri, istenildiği takdirde yangına dayanıklı olarak da üretilebilmektedir.