Ahşap Yünlü Çimentolu Levha

Marka: Green Board

Green Board® Levhalar; %60 oranında ağaç lifi,%39 oranında Portland çimentosu ve %1 oranında (sıvı cam) minarelleştiriciden üretilmektedir. Lifler mineralizedir ve ağacın mekanik özelliklerinin elde edilmesi esnasında biyolojik bozulma sürecinin durdurulduğu, liflerin hareketsiz hale getirildiği ve yangına dayanım seviyesinin artırıldığı bir süreç sonucunda elde edilir. Bu lifler daha sonra Portland çimentosu ile kaplanır ve hep birlikte özel donanımla basınç altında preslenmesi sonucu, şeklini muhafaza eden, dayanıklı, uzun ömürlü, yekpare yapısı elde edilir.


Çimento Bağlayıcılı Levha fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çimento Bağlayıcılı Levha teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Akustik asma tavan Akustik duvar kaplaması Akustik ahşap panel Akustik cephe paneli Akustik bölme
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Tüm asma tavan sistemleri
Havaalanı, metro istasyonları, hastanelerde
Tiyatro-sinema konferans salonlarında
Spor salonlarında, kapalı yüzme havuzları
Alışveriş merkezleri, halka açık kapalı alanlarda
Tv-radyo-kayıt stüdyoları, ofis toplantı odalarındada
Okullar, otel lobileri, restoran, kafe gibi mekanlarda
Atış poligonları, kapalı otopark yerlerinde
Soğuk hava depoları inşaatlarında
Yangın dayanımlı duvar kaplamaları

Isı ve ses ile ilgili hassasiyet gerektiren her durumda kullanılması hem ısı hem ses performansı hem de görsel olarak son derece iyi neticeler vermektedir.

2Teknik Özellikler

Portland çimentosu ile ağacın kombinasyonu, hafif ve birçok boşluklardan oluşan gözenekli bir yapı oluşturur. Paneller, duvarlar ve döşeme aralarında kullanıldığında harika bir ses yutucuya ve akustik yalıtım malzemesine dönüşerek ses dalgalarını istenilen hale getirir.
Levhalar ahşabın; hafiflik, elastikiyet ve kolay işlenebilirlik özellikleri, çimentonun; su, rutubet, yanma ve çürümeye karşı direnç değerleri ile üstün yapısal özelliklere sahiptir. Yangın ve depreme karşı yüksek dayanıma sahip malzemeler olarak yapı kodu almış olup konutların kaplanmasında kullanılan önemli bir malzemedir.

3Kalite Garanti Belgeleri

CE Sertifika, Yangın Güvenliği Sertifikası (B1), Titreşim ve Akustik Belgesi, Mantara Karşi Direnç Test Belgesi, Rusya İnşaat Sertifikasyonu Belgesi, Rusya Devlet Standart Belgesi (GOST-R), Sihhı ve Epidemiyolojik Teknik Şartlar Belgesi, Ekolojik Sertifika; Moskova Devlet Ünivesitesi, FSC Orman Sertifika

4Referanslar

Moscow International Airport
MosMetro Metro istasyonları
MGU Moskova Devlet Ünv.Konf. Salonlar
RT Tv sutüdyolar
Moskova-St.Peterburg Hızlı Tren Ses Bariyer
Moscow Industrial Bank
Aselsan-Ankara

5Ürün Seri No

WWCB