İç Cephe | Şeffaf Astar


Kullanıma hazır, akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, şeffaf iç cephe astarıdır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya İç Cephe | Şeffaf Astar ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Alçı, kireç badana, özelliğini yitirmiş düşük kaliteli emici plastik boyalı yüzeyler, gaz beton vb. çok emici ve/veya tozuma karakterli yüzeylerde uygulanır.

ÖZELLİKLERİ
Nippon Paint İç Cephe Şeffaf Astar, boya ile yüzey arasında bir köprü kurar. Penetrasyon özelliğinden dolayı uygulama yüzeyinin iç derinliklerine kadar nüfuz ederek üzerine gelecek boya tabakasının uygulama yüzeyiyle bütünleşmesini sağlar. Yüzey emiciliğini önlediği için, özellikle sıcak havalarda boyanın erken kurumasını önler ve boya sarfiyatını azaltır. Özellikle boyacılar için sorunlu yüzey olan alçı yüzeylerde kullanılarak yüzeyde emiciliği önler ve yüzeyi boyamaya hazır hale getirir.

SARFİYAT
İnce dokulu bir astar olduğundan üzerine gelecek Nippon Paint Leona, Nippon Paint Moss ve Nippon Paint Minoa Serisi gibi su bazlı boyalar için ideal bir yüzey oluşturur. Yüzeyin emiş gücünü azaltarak boya sarfiyatını azaltır.

DEPOLAMA
Açılmamış ambalajında, serin ve kuru yerde dondan, direkt güneş ışığından korunarak 3 yıl saklanabilir. Ambalajın kapağını kullanımdan hemen sonra hava almayacak şekilde kapatınız.

AMBALAJ
15 L, 5 L