Metal Çerçeve Bileşenleri/Rigiprofil™ ULTRA I

Marka: Rigips Rigiprofil

Rigiprofil TM ULTRA I profilleri alçı levha bölme duvar, asma tavan ve duvar giydirme sistemlerinde kullanılan metal çerçeve elemanlarıdır. Patentli UltraSTEEL TM teknolojisiyle üretilen Rigiprofil TM ULTRA I profilleri ile yükseklik ve darbe dayanımı gerektiren duvarlar daha kolay, daha hızlı ve daha güvenli olarak inşa edilir. Alçı levha asma tavanlarda da aynı şekilde daha hızlı bir uygulama sağlar. Rigiprofil TM ULTRA I profilleri; standartların üstünde duvar ve tavanlar inşa etmek için ayrıcalıklı hissettirecek bir kolaylık sağlar. Türkiye’de yalnızca Rigips’in ürün gamında yer alan bu ürün; 50, 75 ve 100 mm boyutları ile istenilen derinlikte duvar uygulamalarına olanak verirken her iki tarafa da açılan yüksek kanatları istenilen performans kriterlerinin karşılanmasına yardımcı olur.


Asma Tavan Yardımcı Öğeleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Asma Tavan Yardımcı Öğeleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Alçı levha profili Asma tavan profili Galvanize profil Profil Bölme duvar Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Konutlar, oteller, hastaneler, alışveriş ve iş merkezleri, havaalanları, restoranlar, asma tavan, duvar giydirme ve bölme duvar sistemlerinin uygulanmasında kullanılmaktadır.

2Teknik Özellikler

DX51D – Z140, DIN 18182-1, TS EN 14195

3Kalite Garanti Belgeleri

DIN 18182-1, CE, ISO 9000