Cubicle Sistemleri

Marka: MOOD

Alüminyum çerçeveli cam, doğal ahşap, laminat, compact ve melamin yüzeylerin kombinasyonlarının oluşturduğu dekoratif, dayanıklı, uzun ömürlü ve hijyenik olma özelliklerine sahip wc kabin bölme sistemleridir. Standart cubicle sistemlerine oranla çok daha fazla estetik ve tasarım özgürlüğü sunan, cam, laminat veya bunların kombinasyonlarının oluşturduğu özel cubicle sistemleridir. Uygulanacak mekanların ölçüsüne göre, istenilen yüksekliğe ve genişliğe adapte edilebilir.


Alüminyum Bölme fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Alüminyum Bölme teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Islak hacim bölmesi Kompakt laminat ıslak hacim kabini Laminat ıslak hacim bölmesi Tuvalet bölmesi Tuvalet kabini Cam ıslak hacim bölmesi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Sağlık kurumları, iş merkezleri, ofisler, toplantı ve kongre salonları, eğitim kurumları, otel ve dinlenme tesisleri, kültür merkezleri, bankalar, alışveriş ve eğlence merkezleri, konut projeleri

2Teknik Özellikler

Renkli, opak, dijital baskılı, lamine

Temperli cam veya laminat kaplı dolu modüllerle kombinasyon oluşturulabilen seçenekleriyle yapılabilen tasarımlar, ortak kullanım alanlarındaki ıslak hacimlere üst düzeyde estetik değer ve konfor katmaktadır.
Taşıyıcı ayaklar paslanmaz çelik, diğer tüm aksesuarlar alüminyumdur.
Kasa ve kanat çerçeveleri, AL Mg Si 0,5 alaşımdan ekstrüde edilen alüminyum profillerden üretilmektedir. Tüm kasa ve kanat profillerinin 45º köşe birleşimlerinde özel çektirme aparatları kullanılarak hatasız bir birleşim sağlanmaktadır.
Profillerdeki eloksal kalınlığı 18-22 mikron aralığında yapılmaktadır.
LEED ve BREEAM sertifikalı projelerde kullanılabilir özelliktedir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, TS EN 755-1, TS EN 755-9, TS 4922, BM