AYPAN® D MORE Darbe, Nem ve Yangın Dayanıklı Alçı Levha / AYPAN® D PLUS Yüksek Darbe, Nem ve Yangına Dayanıklı Alçı Levha

Marka: AYPAN® D

AYPAN® D MORE’de bulunan yüksek çekirdek yoğunluğu ve mukavemetli yapısı ile ilave edilen su itici katkılar ile yüksek nem dayanımı, darbe dayanımı, elyaf katkılar ile yangın dayanımı, kâğıt hamuru ile de hafiflik ve esneklik anlamında yapılara çok büyük faydalar sağlamıştır. AYPAN® D MORE; AYPAN D MORE'ye göre daha fazla performanslı bir üründür. AYPAN® D PLUS belirlenmiş yüksek yoğunluklu, çekirdek kohezyonu artırılmış alçı çekirdeğine sahiptir. Levhanın her iki yüzünde de, levhaya esneklik ve yüksek dayanım sağlayan özel kağıt bulunmaktadır.


Alçı Bağlayıcılı Levha fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Alçı Bağlayıcılı Levha teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Alçı asma tavan Alçı levha Alçı levha profili Asma tavan profili Galvanize profil Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Darbeye, neme, yangına dayanım istenen yüksek insan trafiği olan mekanların bölme duvar, giydirme duvar, şaft duvarı sistemlerinde AYPAN® D serisi kullanılır. AYPAN® D MORE'ye göre daha fazla dayanım istenen uygulamalarda AYPAN® D PLUS kullanılabilir.

2Kalite Garanti Belgeleri

TSE EN 13279-1, ISO 9001:2008, OHSAS 18001: 2007, ISO 14001: 2004, CE, GOST-R, TS EN 11496, TS EN 520, TS EN 13963, TS EN 998-2

Diğer Ürünler