AYPAN® Beyaz-Standart Alçı Levha, AYPAN® Yeşil-Neme Dayanıklı Alçı Levha, AYPAN® Kırmızı-Yangına Dayanıklı Alçı Levha, AYPAN® More-Neme ve Yangına Day

Marka: AYPAN®

Seçilecek levha türüne göre, standart alçı levha, yangına dayanım, neme dayanım ya da hem yangına hem de neme dayanım sağlayabilen alçı levha çeşitleri vardır.


Alçı Bağlayıcılı Levha fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Alçı Bağlayıcılı Levha teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Alçı asma tavan Alçı levha Alçı levha profili Asma tavan profili Galvanize profil Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

İç mekan bölme duvar, giydirme duvar, asma tavan uygulamalarında kullanılmaktadır. AYPAN® BEYAZ : Standart alçı levha uygulamalarında, AYPAN® YEŞİL: Neme dayanım istenen alçı levha uygulamalarında, AYPAN® KIRMIZI: Yangına dayanım istenen alçı levha uygulamalarında, AYPAN® MORE: Hem neme, hem de yangına dayanım istenen alçı levha uygulamalarında, AYPAN® D MORE: Darbeye, neme ve yangına dayanım istenen uygulamalarda, AYPAN® D PLUS: Darbeye, neme ve yangına yüksek dayanım istenen uygulamalarda kullanılır.

2Kalite Garanti Belgeleri

TSE EN 13279-1, ISO 9001:2008, OHSAS 18001: 2007, ISO 14001: 2004, CE, GOST-R, TS EN 11496, TS EN 520, TS EN 13963, TS EN 998-2, SAFE4FIRE

Diğer Ürünler