Akrilik Levhalar

Marka: Policam

Tabela ve teşhir sektörleri için kristal parlaklığında, kolay formlanabilir, kıvrılabilir ve işlenebilir akrilik levhalar üretilmektedir. Uniform malzeme kalınlıkları sayesinde, bu levhalar baskı ve lazerle işleme için en uygun akrilik plakalardır. Çok iyi UV ve dış ortam dayanımları sayesinde açık hava uygulamaları için en mükemmel şeffaf malzemelerdir. Akrilik, camın yarı yoğunluğunda olup, 17 kat daha sağlamdır. Soğuk büküm yapılabildiğinden, montaj anında istenen form verilebilir.En çok bilinen kullanım alanları, ışıklıklar, separatörler vb. Policam SoundBlock, gürültü bariyerleri için özel olarak geliştirdiğimiz akrilik levhaların markasıdır. Genellikle 12 ve 15 mm kalınlıklarda kullanılan bu levhalar, CE sertifikasına sahip olup Avrupa ve Türkiye’de birçok otoyol ve demiryolu projelerinde kullanılmaktadır.


Akrilik Levha fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Akrilik Levha teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Akrilik levha Ses bariyeri Polis güvenlik kalkanı Güvenlik kalkanı Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Ses bariyerleri, güvenlik ve polis kalkanları, reklam panoları, vending makine önleri, POP posterleri, tanıtım stantları, aydınlatma ve armatür sektörü, çatı ve cephe kaplaması, kaskların önündeki vizörler, otobüs durakları, stadyum, spor salonlarının çatı kaplaması, otopark çatıları

2Teknik Özellikler

Kalınlık: 1.5 mm – 15 mm
Ebatlar: En: 2050 mm Boy: max 12.000 mmm
Işık geçirgenlik: 92 %
Yanmazlık sınıfı: B2/Class 4/UL 94 HB
Renkler: Şeffaf, beyaz, opal, difüzörlü beyaz

3Kalite Garanti Belgeleri

TSEK, ISO 9001:2008