Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Ahşap Lamine Parke

Marka: Lantana Parke

Ahşap çok katmanlı döşeme kaplamalarıdır. Birden fazla masif ağaç tabakanın endüstriyel yapıştırıcılar, ısı ve basınç altında bir araya getirilerek preslenmesi ile elde edilen lamine parkelerde ilk tabaka esas görüntüyü oluşturmaktadır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Ahşap Lamine Parke ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Ahşap lamine parke Lamine yer kaplaması Parke Lamine parke Meşe lamine parke Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Doğal malzemelerden oluşması dolayısıyla, sahip olduğu antistatik ve öz sıcaklık değeri ile konutlarda mutfaklar ve banyolar dahil olmak üzere kullanılmaktadır. Bunun yanında hijyenik ve akustik özellikleri otel odaları, ofisler, okullar, mağazalar, restoranlar, kafeler için de sağlıklı, estetik çözümler sunmaktadır.

2Teknik Özellikler

Kalınlıklar, 12 mm’den 20 mm’ye kadar değişkenlik göstermektedir. Genişlikler, 90 mm’den 400 mm’ye kadar üretilmektedir.
Üretilen ve ithal edilen tüm ürünler için kalite ve sağlık standartları ön koşul kabul edilip üretimindeki tutkal ve cila kullanımında insan sağlığına zarar vermeyen ürünler tercih edilmektedir. Bu doğrultuda tüm ürünlerde formaldehit içermeyen D4 tutkal ve solvent içermeyen eko cilalar kullanılmaktadır. Ayrıca montaj sırasındaki tüm yapıştırıcılarda EU standartlarında üretilen, yaşanılan mekanlarda gereken standartlara sahip yapıştırıcılar kullanılmaktadır.

3Kalite Garanti Belgeleri

CE, ISO 9002, Real Wood, ECO Certificate