Doğal Ahşap Kaplama Yüzeyleri

Marka: Marka Selection

Marka Selection ile doğal ahşap kaplamalar çağdaş finişler uygulanarak kullanıma hazır hale getirilir. Marka Selection hazır finişli paneller tercih edildiğinde nihai ürün kalitesi, görsel bütünlük ve maliyetler kontrol altında tutulmaktadır. Bu sayede birden fazla imalatçıların yer aldığı projelerde desen ve finiş kalitesinde süreklilik yakalanmakta, münferit imalat hatalarına karşı önlem alınmaktadır. Marka Selection; özel ahşap kaplama seçenekleriyle, yüksek kaliteli ve benzersiz finişleri ile tasarımcıların projelerinde aradığı tüm özellikleri taşımaktadır.


Ahşap Levha fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Ahşap Levha teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Laminat levha Kaplamalı ahşap panel HPL kompakt laminat cephe paneli Ahşap panel Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Ahşap kaplamalı duvar panelleri, kapılar, sabit ve hareketli mobilyalar

2Teknik Özellikler

Doğal ağaç kaplamalar uzmanlar tarafından seçilerek MDF panellere veya tercihe göre HPL laminat üzerine preslenir. Standart ebatlar: 122 x 305 cm,122 x 250 cm
Çağdaş doku ve görsel sonuç elde etmek için boyama, kumlama ve fırçalama gibi işlemler sonrası su bazlı cilalar ile süper mat finiş, saten veya high gloss cila uygulanır.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, FSC, PEFC