Ahşap Koruma Sistemi | Yat Vernik


Nippon Paint Yat Vernik üretan alkid reçine esaslı uzun yağlı, parlaklığı yüksek, yayılması mükemmel bir dış yüzey ahşap verniğidir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Ahşap Koruma Sistemi | Yat Vernik ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Nippon Paint Yat Vernik, deniz araçlarının ahşap yüzeylerinde ve binaların dış kapı ve pencere sistemlerinde dekoratif ve güçlendirici olarak kullanılabilir.

ÖZELLİKLERİ
Ahşabın doğal görünümünü bozmadan kullanabileceğiniz, atmosfer koşullarına karşı dayanım sağlayan, sararmayan, içerdiği özel katkılar sebebiyle yüksek UV dayanımlı verniktir. Tuzlu suya karşı dayanıklıdır. Mükemmel yayılma gücü ile zaman ve işçilikten tasarruf sağlar.

SARFİYAT
Ahşap cinsine ve emiciliğine bağlı olarak tek katta 1 Litre ile 14-20 m² alana uygulama yapılabilir. Kullanılan ahşabın cinsine, yüzeyin durumuna, uygulanacak kat sayısına ve uygulama şekline bağlı olarak renk ve sarfiyat değişikliği olabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

DEPOLAMA
Açılmamış ambalajında, serin ve kuru yerde dondan, direkt güneş ışığından korunarak saklanabilir. Ambalajın kapağını kullanımdan hemen sonra hava almayacak şekilde kapatınız.

AMBALAJ
2.5 L