Ahşap Koruma Sistemi | Yalı Boyası


Nippon Paint Yalı Boyası dış hava koşullarına karşı dayanıklı, su ile inceltilebilen dış cepheler için geliştirilmiş örtücü özellikte, nefes alabilen özel ahşap boyasıdır. İpek mat parlaklıktadır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Ahşap Koruma Sistemi | Yalı Boyası ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Her türlü dış cephe ahşap yüzeylerde kullanılır. Yatay ahşap zemin ve yaya trafiği olan yüzeylerde kullanılmamalıdır.

ÖZELLİKLERİ
Su ile inceltilebilen ahşabın dokusunu gösteren, yüksek elastikiyet ve aderans sağlayan, dış ortam koşullarına karşı mükemmel dayanıklılık gösteren boyadır. Damlamayan yapıdadır.

SARFİYAT
Ahşap cinsine ve emiciliğine bağlı olarak tek katta 1 Litre ile ortalama 7-9 m² alana uygulama yapılabilir. Kullanılan ahşabın cinsine, yüzeyin durumuna, uygulanacak kat sayısına ve uygulama şekline bağlı olarak renk ve sarfiyat değişikliği olabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

DEPOLAMA
Açılmamış ambalajında, serin ve kuru yerde dondan, direkt güneş ışığından korunarak 3 yıl saklanabilir. Ambalajın kapağını kullanımdan hemen sonra hava almayacak şekilde kapatınız.

AMBALAJ
15 L, 2.5 L, 0.75L