Ahşap Koruma Sistemi | Jel Ahşap Renklendirici


Nippon Paint Jel Ahşap Renklendirici, solvent bazlı, jel yapısı ile uygulama rahatlığı sağlayan dış cephe ahşap renklendiricisidir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Ahşap Koruma Sistemi | Jel Ahşap Renklendirici ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Dış cephe ahşap yüzeylerde, dış cephe kaplamalarında ve pergolelerde kullanılır. Ayrıca kapı, pencere gibi yüzeylerin emprenye edilmesinde ve renklendirilmesinde kullanılabilir. İç cephede kullanılması önerilmez.

ÖZELLİKLERİ
Nippon Paint Jel Ahşap Renklendirici, jel yapısı sebebiyle uygulamada akma ve damlama yapmaz. İnce film oluşturur, ahşaba nefes aldırır. Dış cepheler için geliştirilmiş güçlendiricidir. Ayrıca, uygulama öncesi bir emprenyeye ihtiyaç duymadan ahşabı renklendirir Dış şartlara, UV ye ve suya karşı dayanım sağlar. Uygulamada zorluk yaşanan dikey ve tavan yüzeylerde uygulama rahatlığı sağlar.

SARFİYAT
Ahşap cinsine ve emiciliğine bağlı olarak tek katta 1 Litre ile 11-14 m² alana uygulama yapılabilir. Kullanılan ahşabın cinsine, yüzeyin durumuna, uygulanacak kat sayısına ve uygulama şekline bağlı olarak renk ve sarfiyat değişikliği olabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

DEPOLAMA
Açılmamış ambalajında, serin ve kuru yerde dondan, direkt güneş ışığından korunarak 5-30°C de 2 yıl saklanabilir. Ambalajın kapağını kullanımdan hemen sonra hava almayacak şekilde kapatınız. Ambalajı açılmış ürünü 24 saat içinde kullanınız.

AMBALAJ
2.5 L