Ahşap Koruma Sistemi | Dış Cephe Ahşap Verniği


Nippon Paint Dış Cephe Ahşap Verniği, alkid reçine esaslı yüksek su itici özellikte, UV ışınlarına karşı yüksek dayanıklılık sağlayan dış cephe verniğidir. İpek mat parlaklıktadır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Ahşap Koruma Sistemi | Dış Cephe Ahşap Verniği ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Dış cephedeki ahşap yüzeylere, kapı pencere ve diğer ahşap doğramalara, pergola ve bahçe çitlerine uygulanır. Yatay ahşap zemin ve yaya trafiği olan yüzeylerde kullanılmamalıdır. Ayrıca bünyesinde yüksek miktarda doğal yağ içeren teak, iroko vb. ahşap yüzeyler üzerine uygulanmamalıdır.

ÖZELLİKLERİ
Nippon Paint Dış Cephe Ahşap Verniği, dış cephelerde ahşabın renklendirilmesi için uygulanır. İnce film oluşturan, nefes alabilen, elastik, su direnci yüksek, hava koşullarına karşı dayanıklı, sararmaya karşı dirençli bir verniktir. Kolay uygulanabilme özelliğine sahiptir. Uygulama esnasında damlama ve sıçrama yapmaz. Tekrar üzeri boyanabilir.

SARFİYAT
Ahşap cinsine ve emiciliğine bağlı olarak tek katta 1 Litre ile 8-12 m² alana uygulama yapılabilir. Kullanılan ahşabın cinsine, yüzeyin durumuna, uygulanacak kat sayısına ve uygulama şekline bağlı olarak renk ve sarfiyat değişikliği olabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

DEPOLAMA
Açılmamış ambalajında, serin ve kuru yerde dondan, direkt güneş ışığından korunarak 5-30°C de saklanabilir. Ambalajın kapağını kullanımdan hemen sonra hava almayacak şekilde kapatınız. Ambalajı açılmış ürünü 24 saat içinde kullanınız. Ürünün depolama koşullarında raf ömrü 2 (iki) yıldır.

AMBALAJ
14.7 L, 2.45 L