Ahşap Koruma Sistemi | Bahçe Mobilyası Bakım Yağı


Nippon Paint Bahçe Mobilyası Bakım Yağı, özel olarak seçilen doğal yağların karışımı ile üretilen, özellikle teak gibi sert ahşapların bakımı için özel olarak geliştirilmiş, diğer ahşap türlerine de uygulanabilen üstün nitelikli bakım yağıdır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Ahşap Koruma Sistemi | Bahçe Mobilyası Bakım Yağı ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Her türlü dış cephe ahşap yüzeyler, ahşap bahçe mobilyaları, bahçe parkeleri, yüzme havuzu kenarları, yer kaplamaları, deniz araçları (gemi, tekne) güverteleri ve iskeleler gibi sert ahşaptan (teak, iroko vb.) üretilen malzemelerde güvenle kullanılabilir.

ÖZELLİKLERİ
Nippon Paint Bahçe Mobilyası Bakım Yağı, wax lı yapısı sayesinde ahşabın suya karşı dayanıklı olmasını sağlayarak, ömrünü uzatır. Dış hava koşulları sonucu zamanla eksilen yüzeysel doğal yağların yerine geçerek ahşabı canlandırır. Kolay uygulanabilme özelliğine sahip olup ahşaba penetrasyonu kolaydır. Yüzey üzerinde film tabakası oluşturmaz. Ahşabın doğal görünümünü bozmadan bakım sağlar.

SARFİYAT
Ahşap cinsine ve emiciliğine bağlı olarak tek katta 1 Litre ile 18-22 m² alana uygulama yapılabilir. Kullanılan ahşabın cinsine, yüzeyin durumuna, uygulanacak kat sayısına ve uygulama şekline bağlı olarak renk ve sarfiyat değişikliği olabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

DEPOLAMA
Açılmamış ambalajında, serin ve kuru yerde dondan, direkt güneş ışığından korunarak saklanabilir. Ambalajın kapağını kullanımdan hemen sonra hava almayacak şekilde kapatınız.

AMBALAJ
15 L, 2.5 L