Ahşap Koruma Sistemi | AquaCare® Su Bazlı Ahşap Emprenye


Su ile incelebilen alkid yapıda, film tabakası oluşturmayan, UV ışınlarına dayanıklı su bazlı emprenye malzemesidir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Ahşap Koruma Sistemi | AquaCare® Su Bazlı Ahşap Emprenye ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Tüm atmosfer olaylarına açık olan veya yoğun bir şekilde neme maruz kalan ahşap yüzeylerde kullanılır. Nippon Paint AquaCare® Su Bazlı Ahşap Emprenye, ahşap evler, çatı kısımları, pencere, balkon, dış kapı, ahşap çit direkleri, lambri ve benzeri yerlerde kullanılabilir.

ÖZELLİKLERİ
Ahşabın mukavemetini artırdığı gibi, üzerine gelecek olan vernik veya boya için çok iyi aderans yüzeyi oluşturur. Kısa kuruma zamanlı, nem ayarlayıcı ve derinlemesine nüfuz edebilme yeteneğine sahiptir. Uygulanan malzemenin ömrünü uzatır.

SARFİYAT
Ahşap cinsine ve emiciliğine bağlı olarak tek katta 1 Litre ile 10-14 m² alana uygulama yapılabilir. Kullanılan ahşabın cinsine, yüzeyin durumuna, uygulanacak kat sayısına ve uygulama şekline bağlı olarak renk ve sarfiyat değişikliği olabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

DEPOLAMA
Açılmamış ambalajında, serin ve kuru yerde dondan, direkt güneş ışığından korunarak 5-30°C de 2 yıl saklanabilir. Ambalajın kapağını kullanımdan hemen sonra hava almayacak şekilde kapatınız. Ambalajı açılmış ürünü 24 saat içinde kullanınız.

AMBALAJ
15 L, 5 L, 1L