Ahşap Koruma Sistemi | Ahşap Renklendirici


Nippon Paint Ahşap Renklendirici modifiye alkid reçine esaslı, yüksek penetrasyon gücüne sahip, dekoratif ahşap renklendiricisidir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Ahşap Koruma Sistemi | Ahşap Renklendirici ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


İç cephedeki ahşap yüzeyleri renklendirmek için geliştirilmiştir. Uygulanan ağacın cinsine ve uygulama kat sayısına göre yüzeyde renk tonu değişebilir.

ÖZELLİKLERİ
Nippon Paint Ahşap Renklendirici yüksek penetrasyon gücüyle ahşaba derinlemesine nüfuz eder. Kısa kuruma zamanlıdır, nem ayarlama ve mükemmel işlenebilme yeteneğine sahiptir. Özellikle parkeler için idealdir.

SARFİYAT
Ahşap cinsine ve emiciliğine bağlı olarak tek katta 1 Litre ile 8-12 m² alana uygulama yapılabilir. Kullanılan ahşabın cinsine, yüzeyin durumuna, uygulanacak kat sayısına ve uygulama şekline bağlı olarak renk ve sarfiyat değişikliği olabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

DEPOLAMA
Açılmamış ambalajında, serin ve kuru yerde dondan, direkt güneş ışığından korunarak saklanabilir. Ambalajın kapağını kullanımdan hemen sonra hava almayacak şekilde kapatınız.

AMBALAJ
15 L, 2.5 L