Ahşap Koruma Sistemi | Ahşap Emprenye


Modifiye alkid reçine esaslı, filmoluşturmayan, U.V. ışınlarına dayanıklı emprenye malzemesidir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Ahşap Koruma Sistemi | Ahşap Emprenye ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Tüm atmosfer olaylarına açık olan veya yoğun bir şekilde neme maruz kalan ahşapların emprenyesinde kullanılır. Ahşap evler, pencere, balkon, dış kapı, ahşap çit ve elektrik direkleri, lambri, nemli bodrumların ahşapları ve benzeri yerlerde güvenle kullanılır. Arı kovanları ve saunadaki ahşap yüzeyler ile ambalajsız gıda malzemelerinin barındırıldığı ahşaplarda kullanılmamalıdır. Ayrıca bünyesinde yüksek miktarda doğal yağ içeren teak, iroko vb. ahşap yüzeyler üzerine uygulanmamalıdır.

ÖZELLİKLERİ
Ahşabın mukavemetini artırdığı gibiüzerine gelecek olan vernik veya boyaiçin çok iyi aderans yüzeyi oluşturur. Kısa kuruma zamanlı, nem ayarlayıcı vemükemmel işlenebilme yeteneğine sahiptir. Uygulanan malzemenin ömrünü uzatır.

SARFİYAT
Ahşap cinsine ve emiciliğine bağlıolarak tek katta 1 Litre ile 8-12 m² alana uygulama yapılabilir.İki kat uygulamaönerilir. Kullanılan ahşabın cinsine, yüzeyin durumuna, uygulanacak katsayısına ve uygulama şekline bağlı olarak renk ve sarfiyat değişikliğiolabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

DEPOLAMA
Açılmamış ambalajında, serin ve kuruyerde dondan, direkt güneş ışığından korunarak 5-30ºC de 2 yıl saklanabilir.Ambalajın kapağını kullanımdan hemen sonra hava almayacak şekilde kapatınız.Ambalajı açılmış ürünü 24 saat içinde kullanınız.

AMBALAJ
15 L, 2.5 L