Alkid Reçine Esaslı Yüksek Su İtici Özellikte, UV Işınlarına Karşı Yüksek Koruma Sağlayan Yarı Mat Parlaklıkta Dış Cephe Verniği

Marka: Caparol Universallasur

Caparol Universallasur (silikonlu sentetik dış cephe ahşap verniği), dış cephelerde ahşabın korunması ve renklendirilmesi için uygulanır. Mikroorganizmalara, bakterilere karşı koruyuculuk sağlayan, ince film oluşturan, nefes alabilen, elastik, su direnci yüksek, hava koşullarına karşı dayanıklı, sararmaya karşı dirençli bir verniktir. Kolay uygulanabilme özelliğine sahiptir. Uygulama esnasında damlama ve sıçrama yapmaz. Tekrar üzeri boyanabilir.


Ahşap Koruyucu Boyalar, Vernikler, Cilalar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Ahşap Koruyucu Boyalar, Vernikler, Cilalar teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Vernik
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Dış cephedeki ahşap yüzeylere, kapı pencere ve diğer ahşap doğramalara, pergole ve bahçe çitlerine uygulanır.

2Teknik Özellikler

İnceltme: Fırça, rulo uygulamaları için inceltilmeden kullanılır. Pistole ile uygulamalarda Caparol Sentetik Tiner ile %5-10 oranında inceltilebilir.
Kuruma süresi (20ºC, % 65 HR’de)
İkinci kat uygulanma: 12-16 saat sonra
Tam kuruma: 24 saat (daha yüksek bağıl nem ve düşük sıcaklıkta kuruma süresi uzayabilir.)
Sarfiyat: Ahşap cinsine ve emiciliğine bağlı olarak tek katta ortalama 9-12 m²/lt’dir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır. Kullanılan ahşabın cinsine, yüzeyin durumuna ve uygulama şekline bağlı olarak renk ve sarfiyat değişikliği olabilir.

3Kalite Garanti Belgeleri

TS-EN ISO 9001