Kompakt Laminatlı WC Kabinler Paslanmaz Çelik ve Termoplastik Cubicle Aksesuarlar

Marka: Lamicolor

Kompakt laminat levhalar ile oluşturulan ıslak hacim kabinleri kullanıcılara emniyet ve yenilikçi bir bakış sunar. Kabinler üzerinde kullanılan AISI 316 L paslanmaz çelik Pba Cubicle aksesuarları yüksek ömür, estetik tasarım ve statik çözümler sunar. Termoplastik ürünler, eskimez, aşınmaz, kırılmaz, yanmaz, antistatiktir, tozları toplamaz. Basit ve çok yönlü oluşları uygulamaları kolaylaştırır.


Ahşap Bölme fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Ahşap Bölme teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Islak hacim bölmesi Kompakt laminat ıslak hacim kabini Kompakt laminat levha Laminat ıslak hacim bölmesi Banyo aksesuarları cubicle sistemler WC cam kabin
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Genel mahaller, otel, okul, hastane WC' leri, sağlık merkezleri, havaalanları, alışveriş merkezleri, banka dekorasyonları, metro-tren-otobüs istasyonları, gemiler vb. hijyenik ortam gereken tüm mahaller

2Teknik Özellikler

Mekanik gerilime karşı aşırı dirençlidirler. AISI 316 L paslanmaz çelik ürünler; deniz ve tuzlu su ortamında 256 yıl, yarı endüstriyel ortamlarda 525 yıl, kırsal alanlarda 1200 yıl korozyona ve noktasal paslanmaya karşı en yüksek kalite standardına sahiptir.

3Kalite Garanti Belgeleri

Pba aksesuarlar için: DIN 18 273 (MPA/BS), UNİ EN 1670, UNİ ISO 9227, Lamicolor compakt levhalar: EN 438 (Europe norm)