Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Radius - Meşe

Meşe; dayanıklı ve sert dokusu ile bugüne kadar mobilya yapımı için insanlık tarihinde en çok kullanılan ağaç türlerinden birisi olmuştur. Radius; dünyanın en sulak yerlerinde yetişen kadim meşe ağaçlarından üretilmiştir. Dik ve yatay geometrisi ile simetrik bir görünüm oluşturarak, oturma ve dinlenme alanlarında ritmik bir ambiyans oluşturur. Günümüzün modern dekorasyonuna ve iç mimarisine yaratıcı bir uyum sağlayan yapısı ile eşsiz kalitede bir duvar kaplamasıdır. FSC© sertifikalı ağaçlardan üretilen Radius, evinizin en güzel köşesinde farklılık ve doğallığı yansıtır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Radius - Meşe ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Ahşap panel Ahşap mozaik Dekoratif duvar paneli Ahşap duvar kaplaması
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Tüm iç mekanlar

2Malzeme

Ahşap

3Teknik Özellikler

• Özel ve profesyonel bir işçilik ile üretilen bu ürünlerin nem ve kuruluk seviyeleri %40 -60 arasında bir nem dengesine sahip olmalıdır. Aşırı nem ya da düşük nem gibi durumlar doğal bir ahşaptan üretilen bu ürünlere zarar verebilir.
• Oda sıcaklığının 15-30° arasında olması, bu ürünler için idealdir. Aksi takdirde ürünler deforme olabilir.
• Ortamdaki nem ve sıcaklık değişimlerinin ani bir şekilde değişmemesi önerilir.
• Ağaç Türü: Meşe
• Koruyucu Türü: Natürel / yağ / vernik
• Boyutlar: 650*140*13