Yeneray Yapı

Firma Hakkında

Grubumuz; Can Yapı İnş. Ve Tic. Ltd. Şti., Yeneray İnş. Ve Tic. Ltd. Şti. Can Yapı Ekipmanları Ltd. Şti., olmak üzere dört şirket olarak faaliyettedir.  Can Yapı Ekipmanları, Can Yapı ile Avusturalya Ferromin Firmasının ortaklığı ile kurulu bir Türk firmasıdır. 
 
Firmalarımız, 1970 senelerinden itibaren inşaat sektöründe gerek resmi taahhüt işleri, gerekse özel taahhüt işleri yapmış ve 1986 senesinde Avusturya Doka firmasının Türkiye Genel Temsilciliği alarak modern kalıp sistemlerini Türkiye\'ye kazandırmıştır. Bugün Dünya Çapında üç firmadan biri olan Alman Paschal Kalıp firmasının Türkiye Genel Temsilcisidir. Ayrıca İtalyan Ondulit firmasınında Türkiye Genel Temsilciliğini alarak yeni bir çatı ve cephe kaplaması malzemesinide Türkiye' ye kazandırmıştır. 
 
Firmamız prensibi, yetişmiş az sayıda elemanlar ve son teknoloji ile çalışarak en az genel giderler en uygun fiyat politikalarıyla inşaat sektörünün beton kalıp ihtiyaçlarını karşılamaktır. Türkiye'de şuanda İstanbul merkez  ve Ankara depo olarak satış hizmetleri gerçekleştirmekteyiz.

Yeneray Yapı Ürünleri

Plywood
Panele Ekle
Yeneray Yapı

Plywood

Yeneray Yapı

Teklif İste

Gönder