Sahne Dekor ve Sahne Perdesi Kumaşı/Molton

Marka: Eramita, J&C Joel

Genişliği 300 cm'ye kadar mevcut, fırçalanmış, pamuklu kumaştır. Genişliğinden ötürü çok ekonomiktir; maskeleme kumaşı ve dekor olarak kullanmak, perde yapmak için idealdir.


Sahne Düzenleme Sistemleri (Altyapı, Akustik, Müzik Ekipmanı, Ses, Işık, vb) fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Sahne Düzenleme Sistemleri (Altyapı, Akustik, Müzik Ekipmanı, Ses, Işık, vb) teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Sinema salonu donanımı Tiyatro salonu donanımı Yangın durdurucu perde Sahne perdesi Sahne sistemi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Tiyatro, sinema, oditoryum, konferans salonları, kültür merkezleri, konser salonları, opera ve balo salonları, performans merkezleri gibi çok amaçlı etkinlik mekanları, stüdyolar, eğitim merkezleri, fuarlar, sergi salonları, dini mekanlar, feribot ve yolcu gemileri

2Teknik Özellikler

Ortalama top uzunluğu: 60 m/197 ft
Ortalama genişliği: 300 cm / 118’’
Metrakare başına ortalama ağırlığı: 320 gr/m²
NDFR özellikli pamuk kumaş

3Kalite Garanti Belgeleri

BS5867 (Pt2 B Perdeler ve Kumaşlar için Kullanılan İngiliz Yangın
Geciktirme Standardı), EN13773: 2003 ( Dikey Olarak Asılmış Kumaşlar İçin Avrupa Yangın Güvenliği Standartlarını Karşılar - Mevcut Piyasadaki Perde Kumaşının Yanma Davranışı, Tutuşma Testi), M1, M2, M4 (Fransız Yangın Düzenlemeleri), B1, B2: DIN 4102 (Alman Yangın Düzenlemeleri), NDFR (Az Dayanıklı Yangın Geciktirici Özelliği Su Solüsyonu İle Kimyasal İşlem Görmüş ve Islandığı Takdirde Tekrar İşlenmeli)