Ofisler

Pabuç Ayak Toplantı Masası
Panele Ekle
İkona Tasarım Pabuç Ayak Toplantı Masası

Metal pabuç ayakların fark yarattığı masa.

Hisar Gri
Panele Ekle
Granitaş Hisar Gri

Firmanın portföyünde kendi ocaklarından çıkardığı ve yurt dışından ithal ettiği doğal granitler ile beraber çok geniş bir yelpazede mermer, oniks, traverten gibi doğal yapı taşları da bulunmaktadır.

Koltuk/Kuz
Panele Ekle
Zivella Koltuk/Kuz

Kuz, minimal hatları ve kusursuz detayları ile konutlar ya da çalışma alanlarının ortak ürünüdür.

Yönetici Kanepesi/Ren
Panele Ekle
Zivella Yönetici Kanepesi/Ren

Üst yönetim grubu ofislerine her yönüyle zengin bir görsellik katan Ren, kumaş ve deri seçenekleriyle üretiliyor.

Yönetici Masası/Norm
Panele Ekle
Zivella Yönetici Masası/Norm

Sade ve dengelidir.

Yönetici Grupları/Link
Panele Ekle
Zivella Yönetici Grupları/Link

Link yönetici grubu sistemleri, aksesuar seçenekleri ve depolama üniteleri ile çalışma ortamlarına kullanıcı dostu çözümler sunuyor.

Ofis Sandalyesi/Nord
Panele Ekle
Zivella Ofis Sandalyesi/Nord

Doğal kaplama ahşap dış arka kısmı ile kumaş veya deri kaplanan oturumdan oluşan Nord koltuk bekleme alanları için tasarlandı. Krom kaplama, satine paslanmaz ya da statik boya ayak seçenekleriyle kullanılıyor.

Bekleme Koltuğu/Totem
Panele Ekle
Zivella Bekleme Koltuğu/Totem

İkonik ve konforlu bekleme koltukları bekleme alanlarının değişen ihtiyaçlarına yaratıcı çözümler sunuyor.

Metal Laminatlar
Panele Ekle
Berk Laminat Metal Laminatlar

Yüksek Basınçlı Dekoratif Laminatların yüzeyinde kullanılan dekor kağıdı yerine aluminyum, bronz, paslanmaz çelik gibi gerçek metal yüzeylerin kullanılmasıyla elde edilen HPL laminat kaplamadır.Farklı dokusu ve özel yüzeyleri ile iç dekorasyon ve mobilya tasarımlarında şık ortamlar yaratır. Metal laminatlar yüzeylerinde, taşıma ve imalat sırasında metal yüzeye gelebilecek darbelere karşı korunmasını sağlayan koruyucu folyo ile kaplıdır.

Banko
Panele Ekle
Mood Banko

Banko; gövdesi MDF üzeri özel laminat kaplama + akrilik giydirme

Ahşap Mobilya ve Dekorasyon Ürünleri
Panele Ekle
Mood Ahşap Mobilya ve Dekorasyon Ürünleri

Dolap, masa, ofis mobilyası, raf üniteleri, banko, sandalye, koltuk, çalışma masası, ahşap çarpma bandı, çalışma masa iş istasyonları, dolap, duvar kaplaması, etajer, aksesuar, süpürgelik, yatak başı

Dekoratif Metal Laminatlar
Panele Ekle
Berk Laminat Dekoratif Metal Laminatlar

Dekoratif metal laminatlar metalin laminat hale getirilerek kolayca işlenebilmesini sağlar. Metal laminatlar genleşme daralma esneme yapmadığından dolayı ham metale göre daha kolay işlenir ve ham metaldeki sorunlar yaşanmaz. Başlıca ürünler; starline-ayna efektli laminatlar, manyetik/mıknatıslı metal laminatlar, doğal ortamda oksitlendirilmiş metal laminatlar, gerçek amber/ kehribarlı laminatlar, rustik alüminyum laminatlar, antik bakır laminatlar, stratos 3D efektler, doğal ebru tekniğiyle yapılan metal laminatlar, dijital laminatlar, engraving - pantograf yönlendirme levhaları için laminatlar, ağaç kabuklarından yapılan laminatlar. Dekodur ilham verir. Her deseni farklı, her rengi orijinaldir. Tasarımlara farklılık katar. Alüminyum, bakır, bronz, altın, kalay, paslanmaz çelik çeşitleri vardır. 30’a yakın yüzey alternatifi ile tasarımlara ilham verir. Ayna efektler, brushed metaller, dövme bakırlar, üç boyutlu çelik efektler modelleri bulunmaktadır. Metal laminatlar, mdf, sunta gibi dolgular ile kolayca uygulanabilme imkanı vermektedir.

Çağrı Merkezleri Mobilyası
Panele Ekle
MOD TASARIM Çağrı Merkezleri Mobilyası

Rubi By, çağrı merkezlerinde tüm ihtiyaçlara getirdiği etkin çözümlerle ofislerde mutluluğu ve verimliliği üst düzeye çıkarıyor. İdeal bir çağrı merkezi kurmak doğru teknolojinin, doğru süreçlerin, doğru insan kaynaklarının doğru tasarlanmış bir ortamda bir araya gelmesi ile mümkün. Ama doğru tasarlanmamış her kurgu ileride karşınıza sorun, kaynak kaybı ve maliyet olarak çıkabilir. Rubi By’ın kurduğu sistem çağın gereklerine uygun, dinamik ve modern. Rubi By, hava kanallarından ses yalıtımına; özel mobilya tasarımlarından, bölme sistemlerine kadar her türlü potansiyel ihtiyacı karşılayan detaylı bir hizmet veriyor.

Keson/Zen Keson
Panele Ekle
Ersa Mobilya Keson/Zen Keson

Zen, farklı renk seçenekleriyle ofis ortamına neşe getiriyor... Metal mobilya üretiminde uzmanlaşan Ersa, dayanıklı depolama ve arşivleme üniteleri üretiyor. Zen, farklı renk seçenekleriyle ofis ortamına neşe getiriyor.

Ofis Dolabı/Zen Dolap
Panele Ekle
Ersa Mobilya Ofis Dolabı/Zen Dolap

Zen, farklı renk seçenekleriyle ofis ortamına neşe getiriyor... Metal mobilya üretiminde uzmanlaşan Ersa, dayanıklı depolama ve arşivleme üniteleri üretiyor. Zen, farklı renk seçenekleriyle ofis ortamına neşe getiriyor.

Bekleme Koltuğu/Twins
Panele Ekle
Ersa Mobilya Bekleme Koltuğu/Twins

Tekli ve 2’li oturma birimi...Tekli ve 2’li oturma birimi, bekleme alanlarının yanı sıra, yönetici odalarında misafir koltuğu olarak da kullanılabiliyor. Tekli Twins koltuk, 2 simetrik parçadan oluşan yapısıyla, kullanıcının beden ağırlığına göre hafifçe esniyor, vücudunu kavrayarak konfor sunuyor. Tasarımcı: Ece Yalım Design Studio