Yönetici Çalışma Masası/Arrow

Marka: Ersa Mobilya

Yönetici masasının sahip olduğu ayak sisteminden ismini alan bu takım geniş etajer ve masa hacmiyle rahat bir çalışma ortamı sunuyor. Parçaların pozisyonu ve birleşimi, tüm görüşmeler için daha ferah ve konforlu ortamlar sağlıyor. Tüm fonksiyonel parçalar, yönetici odasının estetiğini kaybettirmeden maksimum fonksiyon sağlamak için doğru pozisyonlarda konumlanmıştır. Tasarımcı: Claudio Bellini


İş Merkezleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için İş Merkezleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Mobilya Ofis dekorasyonu Ofis mobilyası Masa Yönetici çalışma masası
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Yönetici odaları

2Teknik Özellikler

Metal renkleri: Koyu bej, antrasit, siyah
Kaplama renkleri: Kireçli meşe, hareli meşe-açık meşe, wenge
Lake renkleri: Antrasit, siyah
Sümen renkleri: Siyah
Boyutlar: 320x250x75,5 / masa: 280x110x75,5/etajer: 250x80x56
Üst tabla; MDF üzeri kaplama ve mat, yarım dolgu cila yapılmaktadır. Ağırlığının azaltılması için, 65 mm kalınlıktaki tabla, 8 mm MDF tablalar arasınsa 48'lik kağıt petek dolgu şeklinde imal edilmektedir. Tabla üzeri sümen, 4 mm MDF üzeri suni deridir. Masa tablası üzerindeki açılır kapaklarda kitabe menteşe ve bas-aç mekanizma kullanılmaktadır. Ayaklar ve kablo kanalı ürünün omurgası şeklindedir. Sacdan bükülerek yapılmaktadır. Ayağın zemine temas ettiği bölgede, yükseklik ayarlı pabuçlar bulunmaktadır. Etajer; 18 mm MDF üzeri "kaplama ya da lake" alternatifli olarak üretilmektedir. Metal ayağı ise, 10 mm LAMA, 30x30 kutu profil üzeri fırın boyadır. Çekmecelerde tandem ray kullanılmaktadır. Etajerin priz kutusundan, alt tablada bırakılan kablo geçiş boşluğu ile kabloların dışarıya çıkma imkanı sağlanmaktadır.