Spor Kompleksi Donanım ve Fitness Ekipmanı/Koşubandı, Bisiklet, Izotonik Makineler ve Spor Aksesuarları

Marka: Starline, Impulse Fitness, Ergoline Wellness, Slimline, Intenza, Gymfit

1990 yılından itibaren spor merkezleri konusunda faaliyet gösteren ve binlerce üyesine hizmet eden Esjim, bu alanda edindiği tecrübeleri izotonik spor makinalarının üretimine de taşımıştır. Hayatını spora adamış ve yıllarca profesyonel olarak faaliyet göstermiş sporcular tarafından kurulam Esjim; sporun gelişimini ve fizyolojik olarak bireyler üzerindeki etkisini araştırarak, gerçekleştirdiği ar-ge çalışmaları sonucunda, müşterilerinin spordan en etkin şekilde faydalanabilecekleri doğrultuda ürünlerini geliştirmiştir. Hedefi sürekli gelişim olan Esjim, gelişmiş ülkelerdeki fitness - gym sektöründeki son trendleri takip ederek, Dünya’da süratle büyüyen bu sektöre; ergonomisi, sağlamlığı, şık dizayn ve üretim kalitesi ile bir çok seri sunmaktadır. Starline Cardio, Escalate, Impulse Fitness, Ergoline Wellness, Free Weight serileri bunlardan bazılarıdır. Ayrıca Esjim yaptığı güçlü distribütörlük anlaşmaları ile Sole Fitness, Intenza Fitness, Ultrasun gibi dünyaca ünlü birçok firmanın Türkiye’deki temsilciliğini de üstlenmektedir. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m²’lik fabrikasında ithalat-ihracat, imalat ve spor aletleri satış projelerine hızla devam eden Esjim, spor sektörüne olan yatırımlarını artarak sürdürmektedir. Gerek kendi imalatı olan ürünler, gerekse yurtdışından ithal ettiği ürünler ile farkını her zaman ortaya koyan Esjim, bu yönüyle de sektörde daima bir adım öndedir.


Fitness Salonları Ekipmanı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Fitness Salonları Ekipmanı teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Fitness aleti Spor ekipmanı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Özel tesisler, oteller, üniversiteler, gençlik hizmetleri ve spor il müdürlükleri, silahlı kuvvetler, eminiyet müdürlükleri, belediyeler, inşaat firmaları

2Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008, TÜV, CE, EN957-1, EN957-6, EN60335-1, EN55014-1, EN55014-2, EN55022, EN61000-3-2, EN61000-3-3