Yapı Öncesi İşler

ABS Yapı Tekrar Kullanılabilir Modüler Plastik Dairesel Kolon Kalıbı

GEOTUB, en ağır parçası 10 kg olan, ABS plastikten, modüler, defalarca kullanılabilen betonarme dairesel kolon kalıbıdır. Kalıplar plastik kollar ile birbirine bağlanır, beton kalıba yapışmaz ve kalıplar her türlü ortamda depolanabilirler.

ABS Yapı Tekrar Kullanılabilir Modüler Plastik Kolon Kalıbı

GEOPANEL STAR, en ağır parçası 10 kg olan, ABS plastikten, modüler, defalarca kullanılabilen betonarme kolon kalıbıdır. Kalıplar plastik kollar ile birbirine bağlanır, beton kalıba yapışmaz ve kalıplar her türlü ortamda depolanabilirler.

İZO AGRA Sızdırmazlık Tapası/Sealing Plug

Kendiliğinden genişleyen sızdırmazlık çözümü ile en yenilikçi ürünlerden biridir - tek bir çekiç darbesiyle mükemmel sızdırmazlık garantisi vermektedir.

Letoon Mimarlık Ekolojik Yüzey Temizleme Sistemleri (Mikro Kumlama)

IBIX mikro kumlama sistemleri, ekolojik yumuşak temizlik ve aşındırıcı temizlik sistemleri olarak özelleşir. IBIX, düşük basınçla ve merkezkaç akımla, kontrollü bir şekilde çalışmaya olanak sağlayan mekanik bir yüzey temizleme sistemidir.

Kösedağ A.Ş. İnşaat Güvenlik Bariyeri

Kösedağ A.Ş. olarak İnşaat Güvenlik Bariyeri - Setko ile iş ve işçi güvenliği sağlamak amacıyla düşme tehlikesi olan noktalarda inşaat, şantiye, yapı, hafriyat, kazı alanları, köprüler, geçici korkuluk kurulması gereken yerler, fabrikalar, depolar, antrepolarda tehlike riskini minimuma düşürerek, görevli personelin güvenlik kaygısı yaşamadan yapması gereken işe tam anlamıyla konsantre olmasını sağlıyor. Projelere göre tasarım yapılarak katlarda malzemeleri aşağı düşmesini engelleyerek güvenlik seviyesi maksimuma çıkarılmaktadır.

Metusan Polimer Beton Drenaj Kanalı

Yağmur suyu ve atık yüzey suyunun drenajı için imal edilen lineer kanal ve ızgara sistemidir. Yaya trafiğinden, uçak trafiğine kadar geniş bir yelpazede üretim yapılmaktadır.

Layher İskele Cephe İskele Sistemleri/Layher Şimşek®

Basit ve tartışmasız en hızlı monte edilen geçmeli çerçeveden oluşan bu sistem cepheler için mükemmel çözümler sunar. Sadece altı temel element ile -çerçeve, platform, korkuluk, tekmelik, çapraz ve ayarlı ayak mili- Layher klasiği olarak “Şimşek hızında” iskele kurulur. Her türlü ihtiyaca cevap vererek geniş ara elemanlar, kelepçeler ya da konsol gibi parçalar bütün sistemi tamamlar.

Layher İskele Flanşlı İskele Sistemleri/Layher Allround®

Layher Allround® (Flanşlı) İskele yıllardır pazarda modüler iskele adıyla eş anlamlı olarak anılmaktadır. Benzersiz bağlantı tekniği sayesinde, güvenli ve sağlam bir şekilde dik bileşenler üzerine kaynaklanmış, “flanş” diye tabir edilen çok yönlü sekiz bağlantı noktasından oluşur.

Dupont Türkiye DuPont™ Typar®

DuPont™ Typar®, %100 polipropilenden imal edilmiş, ısıl bağlı bir geotekstildir.

Koyuncuoğlu Ahşap Filmli Kontrplak

Plywood ince levha kaplamadan yapılmakta olup katların ve kaplamanın çapraz birleşmesiyle meydana gelir. Bu katlar ısı ve basınç altında yapışkan (PF) sayesinde birleşir. Çatlamaya, bükülmeye, eğrilmeye ve çekme payına karşı dirençli olduğu için kullanımı tercih edilir. Kontrplak ince ağaç katmanlarının fenolik reçine ile yapıştırılmış olarak birbirine çapraz dizilmesi ile ele edilen ahşap paneldir.

Dinamik Sismik Sönümleyici

Dairesel sürtünme tipi sismik sönümleyici Klasik güçlendirme yöntemlerine göre kullanılan çimento, çelik vb. malzemeleri azalttığı için karbon salınımını azaltmaktadır.

digALPA Kimya CSR 8101 Kimyasal Dübel (Polyester)

CSR 8101 polyester esaslı, iki bileşenli, özel bir tabanca ile kolaylıkla uygulanabilen, macun kıvamında ankraj ve montaj malzemesidir.