Geogrid/Miragrid GX, Polyfelt Rock PEC

Marka: TenCate

TenCate Miragrid GX tek yönlü ve çift yönlü geogridleri, kısa ve uzun süreli zemin güçlendirme, alttemel stabilizasyonu ve geosentetik takviyeli istinat duvarı yapılarında kullanılmak için dizayn edilmiş, polimerik kaplamalı polyester liflerden imal edilmiş geogridlerdir. TenCate Polyfelt Rock PEC (geotekstil + geogrid), polyester liflerin örgüsüz bir geotekstil üzerine dokunması ile elde edilen, yüksek çekme dayanımını mükemmel ayırma ve filtreleme özelliği ile birleştirilerek ince daneli dolgunun kullanılacağı projelerde ekonomik ve ideal çözüm sağlayan bir geokompozittir.


Zemin Güçlendirme Malzemeleri ve Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Zemin Güçlendirme Malzemeleri ve Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Zemin güçlendirme Geogrid Zemin stabilizasyonu Geokompozit
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Miragrid GX demiryolları, karayolları, havalimanları olmak üzere her türlü inşaat uygulamalarında zemin güçlendirme, alt temel stabilizasyonu, 90°’ye kadar olan yeşil yüzeyli, prekast panelli veya blok taşlı istinat yapıları ve toprakarme
uygulamalarında kullanılmaktadır. Rock PEC, Miragrid GX’in kullanıldığı her yerde, ek olarak getirdiği filtreleme ve ayırma özelliği ile daha küçük dane çaplı dolgu malzemesi olan projelerde uygulanabilir.

2Teknik Özellikler

TenCate Miragrid GX serisi geogridleri, tek ve çift yönlü olmak üzere 400 kN/m çekme dayanımına kadar üertilebilmektedirler. Dış koşullara karşı yüksek dayanma gücü sayesinde 120 yıl servis ömrü biçilmiş yapılarda dahi kullanılabilmektedir. TenCate deneyimi ile üretilen ürünler dünyanın çeşitli ülkelerinde kalite akreditasyonlarına sahiptir. Ürünler istenilen çekme dayanımına göre proje bazlı da üretilebilmektedir.
TenCate Polyfelt Rock PEC geokompozitleri, tek yönlü olarak 200 kN/m, çift yönlü olarak da 100 kN/m den daha fazla çekme dayanımına uygun olarak üretilebilmektedir.

3Kalite Garanti Belgeleri

EN ISO 9001:2008, CE