Erozyon Kontrol Matları

Marka: KMat

KMat, ekstrüde edilmiş tekli liflerin içiçe girerek birbirlerine kaynaklanmasıyla elde edilmiş üç boyutlu bir erozyon önleme geomatıdır. Üç boyutlu yapısı ve %90’ ı aşan boşluk oranıyla daneli maddelerle , özellikle de toprakla çok rahat dolgunluğa ulaşabilir. Bitki kökleri büyüyüp geliştikçe KMat’ı alt tabakaya bağlar, böylece bitki yetişen yüzey zırhlı bir çayıra dönüşür. Üretim safhasında standart geomatlar, yapılacak uygulamadaki ihtiyaca göre belirli özelliklerin arttırılması için diğer geosentetiklerle birleştirilebilir.


Zemin Güçlendirme Malzemeleri ve Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Zemin Güçlendirme Malzemeleri ve Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Zemin güçlendirme Zemin stabilizasyonu Geokompozit
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Sulama kanallarının ve arklarının kuru yamaçlarını yağmur erozyonundan, ıslak yamaçlarını ise akıntıların sebep olacağı erozyondan korur.
Kanal ve arkların bakım onarım ve yeniden şekillendirme sıklıklarını azaltarak daha uzun ömürlü olmalarını sağlar.
Özel yapısı sayesinde toprağı tutar.Üstüne üstlük, geomat üzerindeki sentetik tabaka, ürüne fazladan dayanım kazandırarak ürünü katı atık depolama sahalarının kapatılması için benzersiz bir hale getirir.

2Teknik Özellikler

KMat grubundaki tüm ürünler hafif , dayanıklı ve esnektir. Ekstrüde edilmiş ürünler 4 mt. genişliğinde olup pazardaki en geniş malzemedir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, CE