Geogrid

Marka: ForTex

ForTex geogridleri, inşaat mühendisliğinin çeşitli uygulamalarındaki tek yönlü ve çift yönlü geogrid ihtiyaçları için geliştirilmiş yüksek mukavemetli malzemelerdir. Polyester mikro iplikçiklerin dikdörtgenler şeklinde örülüp, üzerinin PVC ile kaplanması yöntemiyle üretilen ForTex, düğüm noktalarında daha sağlam olabilmesi için özel tasarlanmış bir dikiş yöntemi ile yüksek performans sağlamaktadır.


Zemin Güçlendirme Malzemeleri ve Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Zemin Güçlendirme Malzemeleri ve Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Örgü donatı Zemin güçlendirme Geogrid Zemin stabilizasyonu
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Havalimanları, karayolları ve demiryolları zemin iyileştirme çalışmalarında, GeoArme geogrid donatılı istinat duvar sistemlerinde, lokal oturmaların önlenmesinde, depolama alanları ve sanayi yapıları temel stabilizasyonlarında, asfalt çatlaklarının önlenmesi amaçlı donatı malzemesi olarak kullanılır.

2Teknik Özellikler

ForTex farklı ürün gamlarında 20 kN/m’ den 150 kN/m’ ye kadar çekme mukavemetlerine sahiptir. Uzun ömürlü ve düşük maliyetli ForTex, sismik ve dinamik yüklere dayanımlıdır. İstanbul Teknik üretim tesislerinde maks. 6 m eninde ve 100 m boyunda EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistem standartlarına göre üretilen ForTex, CE belgesine sahip olup UV etkilerine karşı korumalı ambalajlarda sevk edilmektedir.

3Kalite Garanti Belgeleri

EN ISO 9001:2008, CE