Tırmanır Kalıp Sistemi (VCR Vinçle Tırmanır Raylı Platform Sistemi)

Marka: Mesa İmalat

Tüm sistem özel sökülebilir ankrajlara ve tırmanma pabuçlarına taşıtılır. Yeni bir ankrajın ve pabucun yerine yerleştirilip sistemin üstüne konması kısa zamanda, inşaat sürelerinde sağladığı tasarruf ile projelere ekonomik çözümler sağlar. Yüksek yapılarda ilave rüzgâr yükünü karşılayacak ankraj elemanları veya su depolarında gerekli su tutucu elemanlar gibi özel uygulamalarda ihtiyaç duyulabilecek ilave parça tasarımları da mevcuttur.


Tırmanır Kalıp Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Tırmanır Kalıp Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Tırmanır kalıp sistemi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Her türlü altyapı ve üstyapı projeleri.

2Teknik Özellikler

Platformlar geniş yüzeyli kalıplar ile birlikte tırmanacak şekilde tasarlanmıştır. Platformlar her türlü düz veya bükülebilir perde kalıbı ile rahatça kullanılabilir. Kalıp ve platform bir sistem olarak birlikte taşınabildiği için vinç kullanım sürelerinde %50-70 tasarruf sağlanır. Tırmanma sırasında sisteme klavuzluk eden raylar sayesinde platformlar perdeden ayrılmadığı için insan yardımına ihtiyaç duymaz ve emniyet sağlar.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008, SLV, TSE, BVQI

Diğer Ürünler