H20 Ahşap Kirişli Endüstriyel Kalıp Sistemi

Marka: Oğuzhan

Oğuzhan Ahşap Kirişli Kalıp Sistemi, plywood, ahşap kiriş ve çelik kuşak olmak üzere 3 ana elemandan oluşur. Esnek bir sistemdir, ahşap kiriş ve çelik kuşak elemanlarının yerleri değiştirilerek farklı dayanımlarda ve ebatlarda panolar elde etmek mümkündür. Oğuzhan perde kalıplarının dayanımı 50 kN/m² iken, kolonlarda beton yükselme hızı ve buna bağlı olarak taze beton basıncı daha yüksek olduğundan kolon kalıplarının dayanımı 90 kN/m²'dir. İstinat duvarları, yüksek yapılar, endüstriyel yapılar, konutlar ve köprü ayakları gibi farklı alanlarda kullanılır. Sistem daldırma sistemle boyanmaktadır.


Perde Kalıpları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Perde Kalıpları teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Kalıp sistemi Perde-kolon kalıp sistemi Kolon kalıbı Kalıp
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Her türlü kolon ve perde kalıbı çözümü, istinat perdeleri, konut, fabrika ve otel inşaatları gibi sirkülasyon hızı yüksek olması gereken yapıların inşaatında kullanılır.

2Teknik Özellikler

Aynı elemanlar ile farklı boy ve genişlikte panolar oluşturulur. Farklı beton basınçlarına göre tasarım yapılmasına olanak tanır. İşin başında oluşturulan geniş yüzeyli panolar, işin sonuna kadar bozulmadan kullanılabilir. Böylece, hem malzemelerin yıpranması en aza indirilir, hem de tekrar sayısının yüksek olduğu durumlarda çok büyük işçilik ve zaman tasarrufu sağlanır.Brüt beton uygulamaları için en uygun perde-kolon kalıbı sistemidir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2000, GOST R, TSE, TSEK , EN ISO 3834-3