PANEX Çelik Çerçeveli Elle Taşınan Panel Kalıp

Marka: İntek Kalıp İskele

PANEX sistemi vinç kullanılan veya kullanılmayan şantiyeler için ideal bir panel sistemidir. Tüm parçaları bir veya iki kişi tarafından rahatlıkla taşınabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Bu sayede sistem kolaylıkla elle taşınabilir veya panellerin vinç ile taşınması istendiğinde, bir kaç panelin birleştirilmesi ile rijit büyük bir panel elde edilir. Projedeki perde-kolonların sürekli tekrarlanması veya geometrilerinin sürekli değişmesi PANEX sistemi için problem yaratmamaktadır. Her iki durum için de bu sistem ile kurumu kolay, pratik çözümler üretilir.


Perde Kalıpları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Perde Kalıpları teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Kalıp sistemi Perde-kolon kalıp sistemi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Konutlar, endüstriyel yapılar, alışveriş merkezleri, köprüler, tüneller, viyadükler, istinat perdeleri, villalar, iş merkezleri

2Teknik Özellikler

Sistemin tüm parçaları elle taşınabilecek ağırlıktadır.
60 kN/m² beton basıncına göre dizayn edilmiştir.
Ön montaj gerektirmez, malzeme şantiyeye geldiği andan itibaren kullanıma hazırdır.
Panel çerçevesini oluşturan “özel profiller”, panellere mukavemet katmakta ve panellerin uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.
Özel çerçeve profili ve özel kilitleme sistemi panellerin her hangi bir noktada birleştirilmesine olanak tanır, çerçeve üzerindeki deliklerin birbirini karşılaması ihtiyacını ortadan kaldırır.
Panel birleşimleri için az sayıda kilit yeterli olmaktadır. Bu da kalıp kurum ve söküm işçilik sürelerini kısaltmaktadır.
Çerçeve profilinin üzerindeki yuva plywoodun oturması için bir yüzey oluşturmaktadır. Böylelikle profil plywoodu çepeçevre sararak plywoodun kenarlarını darbelerden korumakta ve su almasını engellemektedir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2015
TS EN ISO 3834-3
GOSTR

4Referanslar

* Al Jadida - Safi Otoyol Projesi
* Haramain Hızlı Tren Projesi Medine İstasyonu
* Sinpaş Aqua City 2010 Projesi