150A / 200A / 150B / 200B Tırmanma Sistemleri

Marka: İntek Kalıp İskele

Tırmanma konsolları, tırmanma cıvataları vasıtasıyla betona sabitlenir ve konsollar üzerinde platform oluşturulur. Böylelikle hem perde kalıbının oturacağı bir yüzey elde edilmiş olur, hem de işçiler için güvenli bir çalışma alanı yaratılır. Tırmanma konsolu 150A / 200A Tırmanma konsolu 150A (200A) tırmanma cıvatası vasıtasıyla betona güvenli olarak sabitlenir. İki veya daha fazla konsol birbirine boru ve kelepçe ile bağlanır. Konsolların üzerine ahşaplar monte edilerek stabil bir platform oluşturulur. 150A (200A) tırmanma konsolları perde kalıbı ile beraber veya ayrı ayrı taşınabilir. Tırmanma konsolu 150B / 200B Makas payanda ve makas payanda dikey kuşağı, perde kalıbı ile tırmanma konsolunun birlikte taşınmasına olanak sağlar. Ayrıca kalıbın tırmanma konsolu üzerinde beton yüzeyinden 55 cm geriye açılmasını sağlayarak demir bağlanmasına ve kalıp yüzeyinin temizlenmesine, yağlanmasına olanak tanır.


Otomatik Tırmanır Koruma Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Otomatik Tırmanır Koruma Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
İskele sistemi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Konutlar, endüstriyel yapılar, alışveriş merkezleri, köprüler, tüneller, viyadükler, istinat perdeleri, villalar, iş merkezleri

2Teknik Özellikler

Çok az sayıda ve standart parça
Her türlü projeye adaptasyon
Hızlı ve emniyetli askı sistemi
Büyük platformlar

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2015
TS EN ISO 3834-3
GOSTR

4Referanslar

* FC Shakhtar Donetsk Stadyum Projesi
* Menge Barajı ve HES Projesi
* Kuleli Köşk Projesi
* Oryataş Projesi