Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Dizel Eklemli Personel Platformu/MANITOU 180 ATJ

Marka: MANITOU

Manlift (AWP) veya aynı zamanda çalışma platformu (EWP) veya mobil kaldırma platformu (MEWP) olarak da adlandırılan platform tipidir. Genellikle mekanik veya kendi yürür olan bu ekipman veya personelin ulaşılması güç ve çoğu zaman yüksekte yer alan bölgelere ulaşımı amacıyla kullanılır. Belirleyici özellikleri farklı olmakla birlikte en çok kullanılan versiyonları makaslı, eklemli ve teleskopik olanlarıdır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Dizel Eklemli Personel Platformu/MANITOU 180 ATJ ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Platform Çalışma platformu
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Genellikle endüstri ve inşaat sektörlerinde fabrika ve bina cepheleri ile çelik konstrüksüyon yapıların bakım ve montaj aşamalarında ulaşılması güç ve yüksekte yer alan bölgelere erişim amacıyla kullanılır ve bu özellikleri ile direk ulaşım sağlayan asansörlerden ayrılır. Genelde sınırlı yük ve personel kaldırma kapasitelerine sahip olmalarıyla – bazı modeller daha yüksek güvenli çalışma yükü (SWL) kapasitesine sahp olmakla birlikte genellikle 1 ton altındadır – mast tipi cephe asansörlerinden ayrılır. Sadece tek bir personel tarafından kurulumu gerekiyorsa yapılarak kullanılabilir.

2Teknik Özellikler

Maksimum 17,65 mt dikey çalışma yüksekliği, maksimum 7.15 mt yanal erişim mesafesi, maksimum 230 kg/2 kişi platform kapasitesi, Kubota dizel motor 45 hp, 4 tekerden çekiş özelliği (4WD), seçmeli olarak 2 teker, 4 teker direksiyon kumandası ve yengeç yürüyüş, 18” ölçüsünde lastikler.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, 2 Yıl/2000 Saat Garanti