Flanşlı İskele Sistemi/SCAFSET-C

Marka: SCAFSET-C - URTİM

SCAFSET-C Flanşli İskele Sistemi, ISO EN- 12810-1/2 ve ISO EN 12811-1/2/3 normlarına uygun olarak üretilen ve benzersiz bağlantı tekniği sayesinde güvenli ve sağlam bir şekilde kaynaklanmış flanş ile çok fazla sarf malzemesine gerek duymadan istenilen ölçülerde bina yüzeylerine tatbik edilen iskele sistemidir.


İskele Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için İskele Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
İskele sistemi İskele Kalıp Flanşlı iskele Güvenlikli iskele
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Endüstriyel tesisler, rafineriler, termik santraller, tersaneler, fabrikalar başta olmak üzere restorasyon çalışmaları gibi bir çok farlı yapı türünde her tür cephe çalışmasında kullanılabilen çok yönlü bir sistemdir.

2Teknik Özellikler

Flanşa yapılan bağlantı için herhangi bir elemana gerek yoktur. Burkulmayı önleyen çelik döküm başlıklar ile bağlantı yapılır.Tek bir çekiç darbesi ile kolayca kurulup sökülür. Bağlantı elemanı kullanılmadığı için zamandan, işçilikten ve maliyetten kazanılır. İstenilen yükseklikte ve genişlikte emniyetle kullanılabilir.Dikmeler 0,5 metre ile yatay eleman bağlandığında, 6 ton taşıma kapasitesine sahiptir. Kama (Flanş) uçlarına, kamanın çıkmasını engellemek için patlatma yapılmaktadır. Bu sayede aksesuarlar kaybolmaz ve güvenli bir kilitlenme sağlanır. Yürüme platformları güvenlik için ferfore delikli olarak üretilir. Yürüme platformları özel bağlantı kilidi ile sisteme güvenli bir şekilde monte edilir. Her eleman gazaltı kaynak robotlarında otomatik olarak üretilir.Birleştirme elemanları dikey elemanlara sabitlenmiştir. Kamaların dizaynı sayesinde stoklama kolaydır. Sistem iç-dış daldırma galvaniz yapılmaktadır.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, BS OHSAS 18001:2007, TS EN 3834, Ürün Sorumluluk Sigortası

4Ürün Seri No

314